Wpis z mikrobloga

@tatiasza03: No dobrze, ale gdzie kupiłaś gitarę? Jeżeli mówisz że były założone metalowe struny, a gitara jest bardzo niskiej jakości z marketów/portali aukcyjnych, to jest prawdopodobieństwo, że może to być jedna z tych dziwnych konstrukcji wyglądających jak klasyk, a będących gitara akustyczną. Różne dziwne rzeczy potrafią wymyślić tacy producenci "no name", naprawdę.
@NeXIcE: bardzo dawno temu, z 5 lat temu dostałam ją od wujka, skądś ją przywiózł. Tak kurzyła się cały czas i postanowiłam, w końcu nauczyć się grać. Pamiętam, że dwóch strun brakowało a reszta była taka grubsza, metalowa.
@tatiasza03: Zwróć uwagę jak przymocowane są struny od strony mostka - jeżeli są wiązane na zewnątrz tak jak na zdjęciu to będzie to klasyk, jeżeli są wciskane kołki i struny wchodzą do środka w korpus to będzie bliżej do akustyka. Jeżeli to pierwsze to śmiało możesz brać te struny co powyżej. Tylko taki mały tip - tanie struny, wbrew nazwie, wiele produktów nie mają tanio, Guitar Center ma już lepsze ceny
@NeXIcE: Wiązane były. Wiem, że jest to typu "no name" i muszę coś poszukać lepszej jakości do nauki ;) a co do strun zamówiłam już tamte jakieś 30 min temu, ale znalazłam w internecie kod rabatowy na 6zl ;) to przesyłka wyszła gratis.