Wpis z mikrobloga

Żeby nie było pomyłki, tym razem znowu cyfrowe :) #kuba Hawana. Pierwszego dnia zrobiłam prawie 600 zdjęć przy czym większość to "portety" mieszkańców i przygody moich znajomych (między innymi jak kumpel kupił w budce chipsy. Później przyznał się, że była to smażona świńska skóra a chrupek z którego śmiałam się, że wygląda jak sutek... Rzeczywiście nim był ( ͡° ʖ̯ ͡°). Canon poddał się po 5 dniach - przestał opuszczać lustro, ale nadal kręcił filmy. Dlatego do końca wyjazdu nakręciłam około 2000 krótkich klipów. GoPro umarło po tygodniu, do końca wytrwała tylko praktica. Analogi czasem potrafią mieć przewagę nad cyfrówkami :) #fotouogolnienie <- do blokowania/obserwowania #fotografia #podroze
Uogolnienie - Żeby nie było pomyłki, tym razem znowu cyfrowe :) #Kuba Hawana. Pierwsz...

źródło: comment_9C4VzGdLOeIZtC7SH2kdHkDEyvygroWo.jpg

Pobierz
  • 24
@Uogolnienie: fajne zdjęcia, fajne (ʘʘ)

ale ogarnij konto na jakimś serwisie do upubliczniania zdjęć
wtedy i Tobie będzie łatwiej uploadować (dodasz kilka zdjęć za jednym kliknięciem) i nam będzie łatwiej oglądać ʕʔ

polecam imgura
możesz tam tworzyć albumy prywatne, do których będą miały dostęp tylko osoby posiadające link


ale możesz też podzielić się ze społecznością imgura (całkiem szeroką) i zbierać atencję z całego
@czekoladowy_kundel tu akurat Tamron, ale wszystko szło na najwiekszej ogniskowej a przyznam, wlazic ludziom w twarz za bardzo nie lubie :) no moj canon popelnil samobojstwo i przesiadlam sie na 1300. Ale dla mnie duzym prpblemem jest wielkosc i ciezar aparatu. Zawsze dzwigam dwa +zawartosc damskiej torebki xP
@czekoladowy_kundel myślałam o bezlusterkowcach, nawet sama staram się polecać innym, ale postanowiłam zostać w rodzinie ze względu na akcesoria :) analog +cyfrówka. O dużym canonie myślałam, ale jednak dźwigać by mi się nie chciało :P