Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki właśnie wyciągnąłem z pola 16-sto tonowego tira moim Belarusem 820 który waży prawie 4t. Ciągnik na blachach Leszna, więc młody kierowca pewnie tez. Piszę ten wpis żebyśmy nawzajem sobie pomagali, ostatnio zabrakło mi paliwa 3km od domu, nie miał kto przyjechać, zatrzymał się chłopak z okolicznej wioski, zaoferował że pojedzie do domu po hak i linę, jak się okazało hak nie pasował, więc zadecydował że pojedzie na stację ok 5km i kupimy ropy trochę. Wlałem i dopiero plakiem popsikal i odpalił. Nie chciał ani grosza, teraz ja pomogłem młodemu kierowcy który dostarczał towar do Dino, pomagajmy sobie bo dobro wraca, pomożesz Ty a za jakiś czas ktoś pomoże Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ps. Zdjęcie zapożyczone, w tym przypadku rów był mniejszy, ciagnik był skierowany do przodu, próbowaliśmy do tyłu, udało się do przodu "na bujanego" zgraliśmy się i poszedł ;)

  #tir #transport #rolnictwo #zima #radom
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Zapraszam do kolejnego znaleziska o działaniach związanych z badaniami żywności ;) Potrzebne jest jeszcze około 2000 zł! Mamy wsparcie mediów i możemy na prawdę dużo wspólnie zrobić! Proszę o pomoc i wykopywanie!

  Ostatni raz was wołam przed opublikowaniem kolejnych wyników, ale muszę to zrobić bo jeszcze trochę brakuje do końca zbiórki pomimo że w dwa dni zebraliśmy prawie 2500 zł! Jesteście wielcy!

  Podsumowanie działań w temacie bio-żywności, występ w TVN oraz prośba o zbiórkę!

  #badaniakajbela #nauka #jedzenie #zdrowie #weganizm #zdrowazywnosc #ekologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Poniedziałek pod znakiem plastra miodu :) #trollsky #knifeboners #handmade

  odpowiedzi (16)