Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Plusują ci, którzy uważają Vice City za najlepszą część GTA!

  Ten klimat lat '80, soundtrack, fabuła nadająca się na dobry film, ciekawe misje, postacie oraz nowinki (jak na 2003) sprawiają, że do dziś lubię w to zagrać. Nie było lepszej odsłony.

  #gimbynieznajo #gta #vicecity #nostalgia #gry #lata80 pokaż całość

  odpowiedzi (77)

 • avatar

  Podzielę się pozytywną historią. Mój ojciec pracuje w zakładzie gdzie przyjmują cysterny z towarem. Z powodu pewnych problemów z towarem jeden z kierowców (Ukrainiec) stoi pod firmą od ponad tygodnia. Zostało mu przez to dość mało pieniędzy, siedzi sam w kabinie, od kilku miesięcy poza domem, jak to kierowca, wiadomo.

  Dzisiaj tata po niego pojechał i zaprosił go na herbatę (tzn. na obiad). Bardzo nie chciał jechać, bo skromny facet, nie chciał przeszkadzać, ale zgodził się przyjechać tylko na herbatę na chwilę. Zanim to nastąpiło uparł się że kupi ciasto (ojciec po polsku powiedział ekspedientce żeby ukroiła mniej bo gość i tak ma mało pieniędzy a chciał kupić kilo drogiego ciasta) bo "nie można jechać w gości z pustymi rękami". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  No ale ostatecznie przyjechał, zjedliśmy obiad, porozmawialiśmy (znamy rosyjski więc bez problemu) obejrzeliśmy skoki, zjedliśmy ciasto, wypiliśmy kawę. Bardzo sympatyczny i ułożony facet, po studiach ale jako kierowca zarabia 2x więcej niż w swoim zawodzie (i tak psie pieniądze).

  Jak odjeżdżał to tak nam dziękował że prawie się popłakał. Szkoda mi się go zrobiło, ale cieszę się że chociaż zjadł sobie domowy polski obiad i porozmawiał sobie z kimś. Może wyjedzie z kraju z trochę lepszymi wspomnieniami o Polsce czy Polakach.
  No i szanuje rodziców że tak zupełnie obcego człowieka zaprosili.

  #truestory #feels #ukraina #pracbaza #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Siemanko w sobotni wieczór. Wiekszośc puli przejęły dwa piwa: Harnaś i Tatra - które odpadają (bo tak czy siak, i tak by odpadły). A my ruszamy dalej. Głosujesz na najobrzydliwsze z pozostałej ósemki
  Zapraszam również do obserwowania tagu #wykopowawykreslanka Dziękuję za ostatnią aktywność

  odpowiedzi (89)