Wpis z mikrobloga

Zaczęło sie od tego, ze z setu all stars kupiłem diamentowego Howarda, który jest bestia, dunkuje nad wszystkimi online, nad Yao tez. Do tego jest szybki, a jego hak jest nie do zatrzymania, w meczu ma skuteczności 90-100%. Polecam

Kolejnym zawodnikiem był Blake, który wygryzł rezerwowego Haywooda. Szybki i przyjemny do gry, ale bardziej inside scorer, chociaż trójkę od czasu do czasu rzuci. No i Posterizer na poziomie HOF robi swoje.

Pozniej udało mi sie ustrzelić ametystowego Shaqa za 50000. Stwierdziłem, ze moze uda mi sie skompletować cały set, który jest dość przyjemny, jest tam tez młody MJ, którym gra sie wyśmienicie

Po jakimś czasie zostało mi 430MT (sprzedawałem nawet buty i kontrakty) i taki dylemat jak na załączonym obrazku

Dość długo sie zastanawiałem, zeby zablokować kolekcje, ale jednak Howard, Blake, MJ i Shaq (chociaż wiadomo, ze tych dwóch ostatnich to nie sa ich najlepsze wersje) mnie przekonały.

A sam Vince jest #!$%@? i nie do zatrzymania ( ͡ ͜ʖ ͡) wczoraj online robił #!$%@?, trafia jakies kosmiczne rzuty, wejścia pod kosz to sa punkty, jak sie nie uda to faul.

Jak ktoś ma tez taki dylemat to polecam. Nie ma co sie zastanawiać, Vince jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba2k17
sjs - Zaczęło sie od tego, ze z setu all stars kupiłem diamentowego Howarda, który je...

źródło: comment_ssKsoOROhRBozFGL06TcStf2d30WgP18.jpg

Pobierz