Wpis z mikrobloga

@pikapika redmi 4 pro. Gorszy aparat ale dużo mocniejsza bateria. Teraz białego jeszcze taniej kupisz o jakąś 100 niż ja. No i przyciski na dole a nie w ekranie przez co zajmuje miejsce
@JcL panie gotuj mnie schabowego bo jestem głodny bo to chyba kuchnia sądząc po dzwiach. I jak zadowolony z mi5 ? Ja swojego założę jak kupię mu zabezpieczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡)
@pikapika ja kupowałem z #ibuygou ponieważ zależało mi na gwarancji , na alii jest bezpiecznie o ile zapłacisz paypalem a to jest dziecinnie proste. Na twoim miejscu kupiłbym z sklepu niż od jakiegoś Chińczyka który po transakcji zapomni języka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pikapika: również kupowałem z #ibuygou. Był jeden problem z faktem że pierwszy adres jaki podałem był w 'remote area' (cokolwiek to znaczy) i miałem do wyboru dopłacić 38$ lub zmienić adres. Zmieniłem adres dostawy, paczka wyszła bodajże w sobotę, telefon miałem we wtorek. Bez VATu, bez nieprzyjemności. Nic tylko brać ( )
@pikapika Ja kupiłem od #goldway. Taniej i bez vat z wysyłką SSM. Ale gwarancji nie ma, to trzeba przyjąć do wiadomości.
@susuke15 W G2 też słaba bateria. A w #mi5 bez problemu >5h SOT, cały dzień internet, wifi, gps, google fit(mi5 ma licznik kroków w sobie). Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)