Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zainteresowałem się #kryptowaluty zacząłem nawet coś kopać i handlować (milionerem raczej nigdy nie będę), mam kilka projektów w które wierzę i coś tam trzymam kasy (głównie #bitcoin), ale nie o to chodzi.
  Zainwestowałem takie pieniądze które totalnie nie będą mnie bolały jeśli to jebnie. Nie przejmuję się codziennymi wahaniami kursów bo patrze na to wszystko z perspektywy holdera i mam zamiar trzymać wszystko minimum 4 lata. Na bieżąco dokopywać i zamieniać monety na giełdzie na takie które mnie interesują.
  I jedyny koszt to rachunek za prąd, ewentualnie karty graficzne. Nie zakładam jak Wy że zostanę milionerem, na chłodno patrze na to jak Wam zwieracze puszczają po kilkudniowym dołku czy chwilowej górce. Krypto to przyszłość fajnie w tym uczestniczyć. Być na bieżąco.
  A Wy Janusze kryptowalut i tak milionów nie wyciągniecie tylko dorobicie się siwych włosów.
  Zawołam każdego kto zapulsuje ten wpis i za 4 lata i powiem jak poszło.
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • odpowiedzi (21)

 • avatar

  Mireczki może mały wykop effect?
  Dziewczyna z mojej uczelni bierze udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość z PZU. Koleżanka chce zainwestować wygraną nagrodę w zakup odczynników immunoenzymatycznych do eksperymentu w badaniu naukowym. Przegrywa z dziewczynami, które chcą podnosić swoje kompetencje w dziedzinie marketingu czy wydać stypendium na kolejne podróże xD

  Dla mnie trochę śmieszne, no ale można to jeszcze zmienić.

  Jeżeli ktoś jest chętny do oddania głosu to zachęcam ---> https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1101

  pokaż spoiler #nauka #liganauki #gruparatowaniapoziomu #medycyna #lodz #studbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)