Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Uwaga!!! Tych dwóch mężczyzn w wieku około 40 - 45 lat kilka dni temu pojawilo na osiedlu domów jednorodzinnych Łukasińskiego OGRODY w Szczecinie podajac się za pracowników wodociągów. W ciągu trzech dni okradziono 3 domy z cennych kosztowności. Straty oszacowano na ponad 30 tys złotych. W razie zauwazenia podejrzanych proszę o jak najszybsze wezwanie patrolu policji. Ostrożnie!! #interwencja #szczecin pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  czemu @OCISLY zaczęła usuwanie konta?
  #spacex #kiciochpyta #kosmicznapropaganda

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Bylibyście zainteresowani serią poradników do FUT18 skupioną na samej warstwie gry? Bez żadnych clickbaitów jak rozpakować Messiego/najlepsze karty itp.

  Znam naprawde wiele sposobów i styli gry spoza "mety". Pace whoring już na mnie nie działa, wygrywam składem za 130k z panami którzy mają w swoich składach obu Ronaldo, topowe IFy i inne najdroższe karty. Od razu mówie że nie znam się dobrze na handlu.

  Gra jest przyjemniejsza, myślałem o tym długo żeby takie poradniki robić, ale komu by sie chciało oglądać praktyczne poradniki jak nakładać pressing aby przeciwnik grał w określonych rejonach boiska, jak płynnie przechodzić z ataku do defensywy, jak zrobić mind-fuck i umiejętnie zmieniać styl gry z autobusu do full-attack w ciągu jednej krotkiej przerwy w grze, na jakich formacjach można to zrobic, jak wygląda każda formacja podczas różnych faz gry.

  Jest kilka sposobów na unikanie losowych wylewów u piłkarzy, ja znam je wszystkie (prawdopodobnie).

  Mam spore zaplecze z fify, ale ładnych bramek na moich filmach byście nie zobaczyli, bo nie o to chodzi. Chcemy zniszczyć przeciwnika a nie masować prawą gałe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  #fut #fut18 #fifa18
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)