Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, ktorzy maja dzieci, zaproponujcie prosze jakis prezent dla dziewczynki 8-miesiecznej, wszelkie gryzaki i tym podobne odpadaja.

  #prezent #dzieci

  odpowiedzi (94)

 • avatar

  Japierdole co ta poczta polska xD. Siedzę wczoraj w mieszkaniu z #rozowypasek, godzina 22 i oglądamy film. I nagle słyszę dzwonienie do drzwi. Podnoszę słuchawkę i pytam się o co chodzi, a tam listonosz paczkę przyniósł, o 22 xD. No to mówię mu, że o tej porze to on se może i niech mi zostawi awizo, bo nie będę teraz wychodzić przed blok. No i idę dzisiaj rano po awizo i okazało się, że ten zjeb zostawił paczkę po drugiej stronie miasta. A żeby Ci się rudę dziecko urodziło pedale.
  #gownowpis #zalesie #pocztapolska #pdk
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Ale akcja :< Moja mame pracuje w niemczech i jej przełożonym jest jakiś inżynier z Tunezji #pdk który od dłuższego czasu nachalnie do niej świruje na WhatsAppie i nawet nie raz wysłał jej #beniz xD Mame cały czas odmawiała i on w końcu gdzieś w pracy był z nią w jednym pomieszczeniu, krzyczał na nią z podniesioną ręką, że jest polską idiotką i pożałuje, bo kobiety nie mają prawa odmawiać. No to ona się wystraszyła, porobiła screeny tego co on do niej pisał i idzie jutro do przełożonych. Ciekawe jak zareagują na te zdjęcia xD Ale trzymajcie kciuki, co? Bo mame w sumie wystraszona, boi się wracać do domu sama.
  #imigranci #cotusieodpierdala #niemcy
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)