Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #heheszki #kierowcy #idiotazakierownica #wroclaw
  Idiota ze Skodziny zaparkował szrota na przejeździe kolejowym i poszedł na zakupy.
  Niezamknięte rogatki powodują konieczność przejazdu składu z prędkością 20 km/h
  pod nadzorem dróżnika.
  Brawo kurwiu.

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Wraz z żoną prowadziliśmy wczoraj rozmowę z jej pięcioletnim siostrzeńcem. Rozmowa dotyczyła tego jakie zawody wykonują poszczególni członkowie rodziny. Dzieciak w miarę sensownie odpowiadał na pytania np. zapytany "Kim jest babcia?" (emerytowana nauczycielka), odpowiedział szczerze: "niczym" ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Problem pojawił się gdy spytaliśmy o nas. Obydwoje wykonujemy ten sam zawód - adwokat. Mojej żonie kulawo szło wytłumaczenie dziecku, że "adwokat to taka osoba, która broni ludzi przed sądem". Najwyraźniej koncepcja obrony i sądu słabo trafiają do pięcioletniego mózgu. Wobec tego wytłumaczyłem, że jeżeli jego mama znalazłaby zepsutą zabawkę i dałaby mu karę pomimo, że to nie on ją zepsuł to adwokat właśnie jest osobą, która mogłaby mu pomóc. W skrócie adwokat to osoba, która pomaga jak mama krzyczy.

  Dzisiaj dzwoni teść i mówi, że dzieciak wczoraj wieczorem podczas kąpieli, gdy matka się o coś czepiała powiedział, że chce adwokata xD

  #dzieci #heheszki #wychowanie i trochę #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Elo Miraski!

  Właśnie wróciłem z kibla. Byłem tam z 20 min i można powiedzieć, że zesrałem się tak epicko i symultanicznie, że aż mi zimno. Na początek wykręciłem piękną anakondę ok 20 cm i uciąłem. Następnie niespodziewanie odpaliłem drugą dłuższą:D Kibel pełen! Miałem problem, aby to spłukać. Po prostu dawno tak zdrowo nie srałem. Musiałem się tym podzielić. Piękne uczucie, kiedy lunt niczym świeża krakowska łączy odbyt z lustrem wody:D Miał niespotykaną fakturę, gdyż wystarczyło podetrzeć jak nigdy tylko 4 razy. Czuję się tak lekko i bez zbędnych balastów. Kocham was.

  #srajzwykopem #kibelboners #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)