Wpis z mikrobloga

@Torchlight Polecam zajrzeć na filmweb i odszukać Stathama, komentarze pod nim i jego filmami to kopalnia beki. Spróbuj napisać że w każdym filmie Jason gra tak samo albo że nie lubisz jego filmów bo w większości są na jedno kopyto.

@dart22 ja go uwielbiam, jeden z moich ulubionych aktorów, większość jego filmów to sama radość, a obejrzałem WSZYSTKIE. Ostatnio poziom spadł, bo się chyba zbyt popularny zrobił. Parker był żałosny, Mechanik 2 kiepski. I to nie jest wina Stathama, bo on po prostu robi swoje. Marny scenariusz to największy problem takich filmów, bo kino akcji też trzeba umieć robić. Statham grał kogoś innego niż zawsze chyba tylko w filmach Ritchiego i w
@Paladin_Woodrugh Też lubię filmy akcji ale nie znam żadnego aktora występującego w nich który gra przyzwoicie, jak słyszę że statham, jet lee, jackie chan, the rock to dobrzy aktorzy to mi się słabo robi. Znaczy że ktoś ma inteligecje ameby albo nigdy nie widział Anthony Hopkins, Morgan Freeman, Tom Hanks, Helena Bonham Carter, Garry Oldman... mogłabym wymieniać jeszcze długo. Podsumowując w filmach akcji chodzi o zupełnie inny rodzaj rozrywki niż doszukiwanie się
@Paladin_Woodrugh Też lubię filmy akcji ale nie znam żadnego aktora występującego w nich który gra przyzwoicie, jak słyszę że statham, jet lee, jackie chan, the rock to dobrzy aktorzy to mi się słabo robi. Znaczy że ktoś ma inteligecje ameby albo nigdy nie widział Anthony Hopkins, Morgan Freeman, Tom Hanks, Helena Bonham Carter, Garry Oldman... mogłabym wymieniać jeszcze długo. Podsumowując w filmach akcji chodzi o zupełnie inny rodzaj rozrywki niż doszukiwanie się
@dart22 dokładnie, zwróć uwagę że nigdzie nie nazwałem Stathama dobrym aktorem. Jest drewnem, ale to drewno ma swój urok w takich filmach. Coś jak Keanu Reeves w Matriksie czy teraz w John Wick. Ale jak jest dobrze zagrane kino akcji, to miło się ogląda. A Statham jak ma co grać to potrafi - Snatch, Angielska Robota czy Revolver to potwierdzają.