Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma ochotę na zajebisty #sf to polecam gorąco 20 minut [Pasażerowie](http://www.filmweb.pl/film/Pasażerowie-2016-558175)( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta filmu jest dla osób które cenią rady jak zastosować syndrom sztokholmski w życiu oraz jak #!$%@?ć mega budżet na scenografię, kłamliwe trailery. 6/10 za scenografię i widoczny aż unoszący się ból z filmu "żeby się tylko hajs zwrócił" Bo kolejne 1,5h filmu jest tak #!$%@? przewidywalne że czekasz aż to się skończy.

Film z seri zatrudnijmy aktorów na czasie przepiszmy scenariusz wg wzorca i wjebmy dużo hajsu. I tak będziemy na plus.

#film #filmnawieczor
Pobierz CreativePL - Jak ktoś ma ochotę na zajebisty #sf to polecam gorąco 20 minut Pasażerow...
źródło: comment_KANqGlsk1spHeW9mO442ayi1U7RPveuF.jpg
  • 9
@CreativePL: #!$%@?, jak można oglądać trailery?
Ja rozumiem krótki opis, ale nie trailer, ponieważ w 90% przypadków większość najefektowniejsze sceny jest w nich, a potem płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CreativePL: Najlepszy film jaki widziałem w przeciągu ostatnich 9 miesięcy. Wcześniej był reklamowany jako jakieś zjawiskowe SF nie wiadomo o czym, a okazało się, że to love stroy. Mimo wszystko i tak dzięki temu filmowi poczułem się znowu jak dziecko i przez większość filmu miałem efekt WOW. Na pewno obejrzę go kolejny raz.
8/10 polecam.
Trailerów nie widziałem.
@xaliemorph: Zależy jak definiujemy #scifi w Pasażerach mamy przysłości co będzie gdy... czyli SF. W arrival mamy "teraźniejszość" ale technologię przyszłości .

To tak jak można zrobić horror z flakami i horror bez ani jednego zgona. A obydwa filmy będą gatununkiem horroru.