Wpis z mikrobloga

cześć, mam problem. po ponad roku użytkowania mojego MI4 dzisiaj zaczęło się z nim dziać coś złego - samoistne off/on co kilka sekund, nie dało się nic na to zaradzić. telefon przed chwilą się rozładował i koniec, podpięcie do ładowarki nic nie daje, nie da się go już w ogóle uruchomić. nie świeci nawet dioda kiedy go podpinam do ładowania. podejrzewam, że poszła płyta główna i podejrzewam, że nie opłaca mi się tego naprawiać, więc chciałbym chociaż odzyskać to, co miałem na tym telefonie (zdjęcia, pliki itd.) i tu pojawia się problem. po podpięciu telefonu do komputera nie widzi go. jest opcja cokolwiek z tym zrobić?
#xiaomi #telefony #pytanie #android
  • 7
@devhost97: bateria była bez zarzutu, przynajmniej do wczoraj. podejrzewałbym właśnie baterię, ale to troche dziwne, bo telefon nie tylko sam się wyłączał, ale uruchamiał się tak samo. na chwile udało mi się go wyłączyć i za chwile sam się znowu uruchomił i resetował się w kółko. dlatego myślę, że to jednak nie bateria :c
@devhost97: hmm, nie ukrywam, że byłbym zadowolony jakby się tak okazało. zawsze to mniejszy koszt i nie uwaliłbym danych. jak myślisz, są mi to w stanie sprawdzić w jakimś lokalnym serwisie, czy prędzej powiedzą żebym się zawijał z tym chińczykiem?