Wpis z mikrobloga

Mireczki ale sie ciesze, okolo 8 rano dostalem info ze nowiutki komputer juz jest zlozony i czeka na wysylke, a jako ze mieszkam w tym samym miescie gdzie magazyn i serwis pewnego sklepu to jutro (a moze nawet dzisiaj, kto wie?) Bede mial maszyne :D Ciesze sie tym bardziej ze moj terazniejszy komp jest budzetowka, kupiona 8-9 lat temu w markecie :D Az sobie kupilem GTA V i Wiedzmina 3 #cieszesie #dziendobry #gry #jaramsie #chwalesie

P.s Manicure robiony jest w salonie zwanym "Skoda Octavia", bolalo jak cholera, prosze nie zwracac uwagi :D
Pobierz Mortisto - Mireczki ale sie ciesze, okolo 8 rano dostalem info ze nowiutki komputer j...
źródło: comment_WETXprw0j6IifDgfn4qZiyNmnDSDNveq.jpg
  • 12
@onsok wiesz co spokojnie bym zlozyl, ale cierpliwosci mi brakuje :) Kumple tez mi to mowili zebym sam skladal, ale jednak komfort odrazu instalacji systemu byl dla mnie silniejszy.
@Mortisto: hehe no jest jeszcze jedna wazna sprawa, ze sprzet transportowac lepiej w czesciach niz w calosci bo cos sie #!$%@? moze ;p a przez to poczekasz dluzej :D no ale Twoja sprawa, nie bede Ci mowil jak masz zyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na mailu jednak mialem
Chłodzenie procesoraSilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
Dysk Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300
Gigabyte GeForce GTX 1060 WindForce II OC 6GB GDDR5
Obudowa SilentiumPC AQUARIUS AQ-X70W Pure Black
HyperX 8GB 2133MHz Fury Black CL14
Gigabyte GA-Z170-GAMING K3 (Z170 2xPCI-E DDR4)
i5-7600K 3.80GHz 6MB BOX
SilentiumPC 600W Vero L1

Ssd i ram do dokupienia w niedalekiej przyszlosci.