Wpis z mikrobloga

Takimi obrazkami w materiale rosyjskiego portalu Pravda.ru zilustrowano marsz ku czci "Burego" w Hajnówce.
Uczestnicy marszu nazywani są wprost "neonazistami".
Swastyki z jakichś innych marszów w świecie zestawione z opaskami NSZ i ONR i wizerunkami polskich narodowców.
Zatkao kakao? Pisałem już nie raz - tak jak Rosjanie rozpowszechnili obraz ukraińskiego neonazisty tak mogą rozpowszechnić i polskiego. Dla ich propagandy to nie problem i wystarczy im kilka punktów zaczepienia.
Ponagodzinny program w rosyjskiej tv na temat odradzania się nazizmu w Polsce staje się realny.

filmik ros

#rosja #rosyjskiemediaopolsce #ruskapropaganda #ukraina #4konserwy #neuropa #hajnowka #onr #narodowcy
szurszur - Takimi obrazkami w materiale rosyjskiego portalu Pravda.ru zilustrowano ma...

źródło: comment_0kjlSpNkAsV3nW4dPvL1MiOHaJzSOgyO.jpg

Pobierz
  • 31
Niestety dużo osób tego nie rozumie


@Wladyslaw_Jagiello:

hehe pacz mati jak lewactwo jest zmanipulowane nie to co my, russia today, trump, fox news, #!$%@? unię ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


tak niestety widzę osoby "doinformowane" w moim towarzystwie jak i w internecie. Zero uznania dla realpolitik, liczy się tylko forsowanie własnych poglądów i leczenie kompleksów, które z dumą samemu się prezentuje.
@Wladyslaw_Jagiello: wg mnie problem jest gdy przyjmujesz postawę kompromisu ustawiając się po środku. Przykład: obecność wojsk NATO w Polsce, wiadomo hurr durr obce wojska na mojej ojcowiźnie nie pozwolę z jednej strony, z drugiej możesz argumentować że na tym polegają sojusze wojskowe i realne wyniki współpracy w sojuszu to coś z czego powinniśmy się cieszyć. Szybko dostaniesz łatkę kolaboranta i zdrajcy, no bo "nie po to walczyliśmy o niepodległość żeby obce
@AndresIniesta: USA w Polsce to jest temat którego sam do końca nie umiem ogarnąć. Bo z jednej strony jest jak piszesz - sojusz itd. Takie coś odstraszającego. Jednak Białoruś też ma taki sojusz z Rosją... w sumie to Ukraina oddała głowice w zamian za pewne gwarancje...
@Wladyslaw_Jagiello: możnaby powiedzieć, że też jesteśmy w takim sojuszu z Rosją, bo jesteśmy na smyczy energetycznej Kremla, z tą różnicą, że nie mamy preferencyjnych cen od utrzymania których zależy stan naszej gospodarki. Stać nas nawet na to, żeby nawet przepłacać (w porównaniu do innych zachodnich odbiorców). Działa to na szczęście w obie strony, poniewaz handel gazem i ropą jest najważniejszym źródłem dewiz dla FR.