Wpis z mikrobloga

Wstępna wersja strony internetowej powinna ruszyć już niedługo ( może jeszcze w tym tygodniu ), nad której wyglądem i treścią będziemy pracować ( będę zbierał od Was informacje zwrotne ) - aby móc stworzyć jej ostateczną wersję, zamieszczam ogłoszenie.

Chcesz być częścią projektu Krypto Pomocnik? Pomóc w prowadzeniu wpisów z aktualności, własny dział, może programiści z aplikacjami, skryptami ułatwiającymi grę na giełdzie, itp? Szczegóły niżej.

Biorąc pod uwagę, że mam zamiar skupić się na obserwacji rynków kryptowalut pod kątem inwestycyjnym, oraz zarządzaniu kapitałem klienta [ z uwagi, że spędzam dziennie 10-16h przed pc ] ( dzięki czemu więcej info o potencjale kryptowalut będę Wam udostępniał ) oraz ogólnym rozwoju projektu Krypto Pomocnik. poszukuję osoby chcącej prowadzić ogólny dział "news", czyli aktualności ze świata. Sprawa jest o tyle łatwa, że osobiście będę wysyłał takiej osobie informacje, a ona będzie je odpowiednio opisywała i wrzucała na stronę. Uprzedzam, że jest to zadanie wymagające znajomości j. angielskiego ( lub dobrej obsługi google translator, hehe ). Dziennie może się pojawić od 1 do nawet kilku artykułów. Tymi newsami, które będą wymagały natychmiastowej reakcji będę starał się zajmować osobiście.

Osobom, którym wyświetliły się dolary na źrenicach od razu dziękuje i proszę o zignorowanie komunikatu. Projekt nie jest tworzony przede wszystkim z uwagi na pieniądze, lecz chęć rozwoju świadomości naszych rodaków, a w niedalekiej przyszłości strona będzie dostępna w wersji angielskiej. Nie mówię jednak.. że kiedy projekt się rozrośnie to osoba / osoby, która się zgłosi i sprawdzi na otrzymanym stanowisku dostanie możliwość rozwoju, posady i będzie częścią czegoś wielkiego.
( w kwestii wynagrodzenia i jakości pracy polecam książkę Rework - J. Fried i D. H. Hansson )

Jeżeli są tutaj osoby mające aspirację i wiedzę, aby prowadzić jakieś inne działy poza "news" związane ze światem kryptowalut, technologią Blockchain, finansami, prawem, analizami i giełdą, mile widziane poradniki itp, a także osoby zdolne projektować oprogramowanie wspomagające inwestorów ( w kwestii oprogramowania, skryptów i aplikacji szczegóły współpracy priv )

Zapraszam do kontaktu mailowego:
kryptopomocnik@gmail.com

P.S. Dostałem dzisiaj maila od osoby z Polskiej sceny związanem z projektem BitShares, że prace nad opisaniem BTS dobiegają końca. :) Osoba ta będzie zarządzała także działem BTS specjalnie dla Was.

#bitcoin #kryptowaluty #blockchain #pak #kryptopomocnik #polskaakademiakryptowalut
  • 4
@NEMfund: hehe i do tego jaki uroczy. :) Dostałem wczoraj info, że niedługo opis BTS będzie skończony. Obecnie porządkuje kategorie na stronie. Jeszcze dzisiaj powinienem Ci wysłać dane do konta, chcesz wyświetlać się jako NEMfund, czy Spider?