Wpis z mikrobloga

Hej,

Przygotowaliśmy małe zestawienie pomysłów na weekendowy wyjazd w Europie - bez oczywistych miast jak Barcelona, Paryż, czy Rzym. Może zainteresuje kogoś, kto zastanawia się nad ciekawym spędzeniem weekendu i szuka miejsc, gdzie można w rozsądnej cenie się dostać i zobaczyć coś fajnego. Nie są to pomysły typowo budżetowe, ale poza sezonem bilety lotnicze z Polski powinny być w rozsądnych cenach. Znalezisko: kliknij

Jakie przyjęliśmy zasady? Powinna być możliwość w miarę łatwego dolotu/dojazdu z Polski, miejsce akurat na zapoznanie się i spędzenie fajnie czasu w 2-3 dni, i nasza subiektywna opinia - gdzie sami chcielibyśmy wrócić.

A może Wy macie swoje pomysły?

Wołam osoby, które komentowały i udzielały się we w innych moim znaleziskach o tanich lotach i podróżowaniu - może akurat Was zainteresuje, jeśli nie to z góry przepraszam za wołanie! @KrzysiekEire @basiabas @plusbear @kozinsky @alex-fortune @Maven @klaun-szyderca @ytreaakewebzx @animuss @mors25 @hurin @jasamek @MrShatan @Fichtner @metus_rex @x2one @demonoman @geuze @Szydera666 @nastaremilion @jacqbus @Beszczebelny @Ion_iona @rzet @Ruswelt @chwilowylogin @publiczny2010 @ConorMG @Hrabia_Serek_von_Hochland @luksus2 @SpasticInk @Ventrue @janek_kenaj @Radek_M @skrecu @cakkas @maciejwu71 @nightrain @Ghc1 @mateelv @myster007 @Barnabeu @adamko92 @elliott @Heart @Iudex @Luko @basketm @cadwell @merged @L3AD3R @fjk8 @nofaktycznie @Trelik @sncf @Brezen @Fenrirr @wycioranymajster @southlander @mojeulubionekonto @djgrs @xetrov @No25

#tanieloty #podrozujzwykopem #podrozepoeuropie #mikroreklama
  • 6
@silver_spike Min co tydzien jestem w innym kraju ale najczesciej jest to na ostatnia chwile i malo budzetowo wiec ciezko bedzie mi sie wypowiedziec... Jednak z tego co pamietam to Walencja byla calkiem przyjemna i tania (jedzenie/wino), Westin Valencia dalo sie zabookowac w rozsadnej cenie i oferowal calkiem sensowny standard, nie wiem jak z polaczeniami bo latam z UK.