Wpis z mikrobloga

@PSYCHEDELIC: akcja mi się raczej nie spodobała, ale ok, taką sobie lidl zrobił. Natomiast kopia biedronki jest faktycznie całkowicie żenująca, nie dość że kopia to podział produktów jest bez sensu. Daliby coś swojego i byłoby lepiej.

@citra: a z gazetkami to akurat lidlowe mają nieczytelne daty (gazetka obowiązuje od-do, a w środku i tak inne daty podane na dole/górze strony + gwiazdki), nie lubię ich przeglądać, bo trzeba dokładnie sprawdzać
@citra: zerknąłem jeszcze na www, ale na ładny spis nie trafiłem. Nie ryłem dokładnie więc może pominąłem - jest jakieś konkretne miejsce?

Te widoczne od razu są nawet gorsze niż gazetka np: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1549 Oferta od poniedziałku, 13.03 i cała lista zdjęć produktów - klikamy majonez 13.03.-19.03 - klikamy ser 13.03.-15.03.
Więc na pewno nie robią tego przystępnie... czy może chodziło o zewnętrzny serwis z promocjami?
@citra: e, to lipa. Właśnie tam klikając np. na ten poniedziałek jest mega bałagan. Niby od 13.03, ale różne daty końca i nie widoczne od razu, tylko dopiero po kliknięciu na produkt.