Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co jest najostrzejsze do zjedzenia? Mam kolegę dzbana który lubi „doprawione” co grill czy wspólne pijaństwo to dla niego za słabe bo on hehe tabasco pije jak herbatkę, w ogóle jak coś nie jest turbo pikantne to „jest dla bab”. Towarzystwo ma go trochę dość, postawiłem sobie za punkt honoru na grillu 14 sierpnia doj3bac jakiś tak ostry dodatek żeby się posrał. W sam raz jest czas żeby ewentualnie zamówić w necie.
    #pytanie #ciekawostki #jedzenie i pewnie #gotujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (91)

Kumplowi z roboty ukradli rower który miał parę naklejek cenzopapy, nie byłoby w tym nic śmiesznego gdyby nie to że miał zapięcie na 4 cyfrowy kod, zgadnijcie jaki xD zlodziej-smieszek (ale nadal kutafon któremu należy połamać łapy) to chyba koneser Cenzo xD
    #2137 #patologiazmiasta #patologiazewsi #zlodzieje #rower #zalesie pokaż całość

odpowiedzi (14)

Hmm wrzucam kolejny dzień z rzędu niezbyt pewne info. Ostatnim razem była fajna dyskusja. Może tym razem też ma ktoś więcej info?

Jeśli się ziści to robi się ciekawie. Himars - glmrs, atacms, rakiety antyradiacyjne, drony, dane wywiadowcze z satelit, rakiety przeciwokrętowe, dostawy samolotów, części zamiennych, setki czołgów, amunicja natowska i amunicja radziecka (produkcja w Czechach, Rumuni, Polsce, Bułgarii), usługi remontowe ciężkiego sprzętu na Słowacji, Rumuni i w Polsce, miliony uchodźców przyjęte na czas wojny, miliardy dolarów na utrzymanie wojska i państwa. Czy ktoś spodziewał się tego w lutym? Ja nie.

#ukraina #donbaswar #aryoconcent #rosja #wojna
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (37)