Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  CZEGO NIE POWINNO BYĆ NA WYKOPIE A JEST?
  1. ____________________________________ __
  2. ____________________________________ __
  3. ____________________________________ __
  4. ____________________________________ __
  5. ____________________________________ __

  #familiada #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (111)

 • avatar

  Czego to człowiek nie zrobi by zamoczyć.
  spotykałem się z dziewczyną 5/10. Ona mówi że już czas na pierwsze bzykanko, ale nie jest pewna czy jestem wystarczająco dobry. Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek. Ona mówi żebym na Krzyśku pokazał na co mnie stać. Ja nawalony w trzy dupy zgodziłem się zapiąć typa. Ja sapie, typ jęczy, dziewczyna też jęczy bo się palcuje przyglądając nam. Wytrzymałem cztery minuty i ona stwierdziła, że całkiem nieźle, ale jeszcze chciałaby zobaczyć jak typ robi mi loda. Ja rozochocony (bedą seksy i lodzik) poszedłem pod prysznic umyć pindola ( zapinałem Krzyśka bez gumki) i zimna woda mnie otrzeźwiła - przecież ten kolo to gej. Wyszedłem z łazienki, ubrałem się, laska pyta o co chodzi, a ja na to że nie będę pukał laski która kumpluje się z gejami. I poszedłem. Więcej jej nie spotkałem. Pisała mi smsy że chciała by się spotkać i mi obciągnąć, ale dla mnie (wówczas korwinisty i trochę narodowca) jej znajomość z gejem była nie do przyjęcia.
  Teraz starszy i o dojrzalszych poglądach żałuję i tęsknię. Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  #zwiazki #milosc #szukam #heheszki #uk
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Mamy na szkoleniu w pracy faceta lvl 50. Gość podbija do większości kobiet mimo że ma żonę a średnia wieku pracowników u nas to też 40-50 lvl( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Wczoraj zamawiał sobie jedzenie i dostawca nie miał wydać mu 10 gr. Ostatecznie po awanturze że dostawca powinien być przygotowany nie przyjął zamówienia i złożył reklamację.
  Dziś pochwalił się że jak w sklepie sprzedawca nie ma wydać nawet 1 gr to rzuca siatami i je zostawia. Opowiadał jak w Kerfurze zostawił tak przedświąteczne zakupy, były kolejki i śmiał się że kasjerka później musiała to pewnie odnosić łącznie ze świeżym mięsem i mrożonkami.

  Dla mnie #podludzie i #patologiazewsi. Rzucam w niego pogardą i siatkami z kerfa.
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)