Wpis z mikrobloga

#hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i trochę #heheszki

Będąc na spacerze z znajomymi i ich małą córeczką ( 1.5 roku ) zaobserwowałem prześmieszną scenę.

Jak wiemy dzieci są szczere i bezpośrednie do pewnego wieku.
Zosia podeszła do Pana na przystanku koło którego przechodziliśmy i zaobserwowała że ten Pan ma szalik, czapkę z pod której wystają włosy i spodnie rureczkowate z nogawkami podwiniętymi mocno ponad kostkę.
Stanęła przed nim, rączki dała "pod boczki" i patrzyła w zadumie na jego oblicze i na kostki....oblicze.....kostki....
Miała przy tym minę która dobitnie pokazywała że zauważony Pan to w najłagodniejszym wydaniu jakiś klaun, i co klaun robi poza cyrkiem....i czy nie zimno mu w kostki skoro zimno mu w głowę. Czemu 1.5 roczna dziewczynka nie ma czapki a dorosły człowiek ma czapkę , pewnie spodnie po bracie młodszym ma......

PrzeHipster nie raczył odwzajemnić spojrzenia bo był pochłonięty obserwacją swojej komórki.....jedynej szarej zapewne.

Żałuję że nie uwieczniłem tego, ale byłem zajęty śmianiem się do rozpuku.
Tak oto 1.5 roczne dziecko po raz pierwszy zetknęło się z niedorzecznością ludzkich zachowań skrywaną pod płaszczykiem "mody"
Afropolon - #hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i tr...

źródło: comment_rTVQdwywvs84c4Cbzq9MjtOmv0W5oEOj.jpg

Pobierz
  • 144
@kitz: Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem, wtedy będziemy mogli toczyć dyskusję.
Tym razem masz kurs gratis:

Będąc na spacerze z znajomymi i ich małą córeczką ( 1.5 roku ) zaobserwowałem prześmieszną scenę.


ICH CÓRECZKĄ

Tak oto 1.5 roczne dziecko po raz pierwszy zetknęło się z niedorzecznością ludzkich zachowań


Nie oceniam innych, zrobiło to niewinne, nie nauczone "mody" dziecko które rzeczy widzi takimi jakie są.....
Jeśli nie zrozumiałeś przesłania to nie
@AlabamaMama: @kitz:

Jestem bardzo ciekawy jak byście wyjaśniłi 1.5 rocznemu dziecku że musicie się tak ubierać aby spełniać standardy wizerunku narzucone przez jakieś społeczeństwo aby wyróżniać się z tłumu co daje wam pewne poczucie wyższości - bo tym jest odmienność w świecie mody...

Wiesz Zosiu.... jestem duży i mogę robić co chcę i ubierać się jak chcę... więc ubieram się tak jak piszą inni żebym się ubrał bo wtedy nie
@Daleki_Jones: nie nie ubieram, ale nie oceniam tego jak ubieraja sie inni, chyba Ci blizej do pedala jak interesuje cie jak inni sie ubieraja :)
@Afropolon: zrozumialem co napisales, tez mogles dac mu przykład "niech pilnuje dzieciaka jak przeszkadza innym na przystanku " <- czy tu pisze o Tobie w 3 osobie? To ty naucz sie czytac ;)

Nie oceniasz innych? "Tak oto 1.5 roczne dziecko po raz pierwszy zetknęło
że musicie

wam

ubierałbyś


@Afropolon: Już pierwsza oznaka ciasnego umysłu - nie przyszło ci do głowy, że ktoś kto ubiera się "normalnie" wcale nie musi od razu "jechać" po tych, co ubierają się inaczej?

Spróbuję wytłumaczyć, może dotrze, może nie:

Każdy ma prawo ubierać się jak chce. To jest manifest "siebie". Ubierasz się jak dresiarz? Pokazujesz innym, że jesteś dresiarzem. Ubierasz się elegancko? Pokazujesz innym, że jesteś schludny i ułożony. Ubierasz