Wpis z mikrobloga

Znów się pochwalę piękną #ladnapani co miałem okazję umieścić ją na #fotografia. Te #mojezdjecie zrobiłem doświetlając lekko beauty dishem - w sumie pierwszy raz eksperymentowałem z tym światłem w plenerze. Jak kogoś interesuje, Canon 85mm 1.8 i mix światła zastanego i błyskowego. Ciekaw jestem czy ktoś z #wroclaw wie gdzie to było zrobione ;)

Jak coś więcej tej Pani znajdziecie stąd:
https://www.maxmodels.pl/fotograf-Paoro/portret-zdjecie-7153366.html
Pobierz wilq32 - Znów się pochwalę piękną #ladnapani co miałem okazję umieścić ją na #fotogra...
źródło: comment_Apf7z1MihKawklWFMvJaAz0wGlziRvNz.jpg
  • 27
@spieprzajdziadu: Byliśmy w przejściu pomiędzy ulicą a podwórzem, w tle widać właśnie podwórze. Modelka była w cieniu a światło na jej twarzy pochodzi z ulicy. Akurat tutaj dopiero pierwsze eksperymenty z beauty dishem wiec tylko delikatnie na włosy z lewej strony na zdjęciu jest doświecone, na kolejnych zdjęciach mieszałem już mocniej światła.
@elemenTH: Polecam zacząć nawet od jednej lampy Yongnuo są spoko moim zdaniem - byleby zdalnie je wyzwalać (ja tam polecam dorzucić te kilka złoty i mieć zestaw do wyzwalania zdalnego coby to człowiek nie musiał tyle chodzić do lampy i z powrotem).
@Agemaker: Już pracuję z tymi lampami trochę czasu i moim zdaniem 580II trochę nie warty swojej ceny w stosunku do YN, jakoś nie widzę specjalnie różnicy w świetle na zdjęciach, a różnica cenowa jednak znaczna.
@Agemaker: Nie tykam się repo, w sensie zrobie czasem dla własnej przyjemności, ale bardzo rzadko i staram się omijać ten temat szeroko :) Używam ich do wszystkiego praktycznie, w plenerze raczej niewiele, ale staram się coraz więcej. Głównie w mieszkaniach, apartamentach, studio? (są bardziej mobilne niż lampy studyjne, a aż takiej mocy nie potrzebuję). W plenerze musisz mieć HSS, który pożera jakoś 3/4 mocy lampy więc potrzeba ich więcej. Będę jeszcze