Wpis z mikrobloga

@zeusik: Ja na codzien siedze w biurze jako programista jeszcze nie 15k, jezdze w weekendy. Chcialbym wrocic mocno ale ostatnimi czasy sporo osob to zrobilo i zbieram dosc nie przychylne informacje przez co moje obawy rosna.
@obiektywny_: to zalezy tez z jakiego rejonu Polski jestes, bo jezeli Warszawa, Poznan wieksze miasta to powinno byc ok. Ja jestem z podlasia wiec tez pewnie sporo wynika z rejonu w jakim mieszkam. Jak z programistami sie nie orientuje, ale co do pracy na kierowce kat c, c+e to powiem Ci ze cala Polska mowi

"chcesz jezdzic normalnymi sprawnymi autami ? Albo miedzynarodowka, albo zachod". Po Polsce jezdza same trupy, mniejsze
@zeusik: Ja wroclaw, wiem ze dalbym rade przezyc ale jakos odstrasza mnie wizja pracy na kredyt i jedzenie aby dotrwac do 1-go. Moze jak juz odloze na mieszkanie wtedy sie zdecyduje.

O tym ze bede nowymi autami jezdzil po Polsce nawet nie marze :(
via Android
  • 0
@Messix jaki zawód teraz WYKONUJesz? Od dawna poza kółkiem? Czterooska to wokół komina i to bardzo bliskiego. Głównie budowy dróg bloków. Kursy z kupki na kupkę lub z wykopu w miejsce jakichś dolow byłych kopalni zwirowni itp. Zarobki 12-15 netto na godz. Niektórzy stała płaca 2,4-2,6 netto 8-9 godz dziennie. Zależy też od rejonu. Inaczej płacą pod Warszawą inaczej w Siedlcach.
@zeusik To samo na koparce. W pl węże pękały ze starości, hurr durr wydatki, skąd ja to na to wezmę. W uk wszystko nowe, sprawne. Jak coś się stanie, to nogi do góry i czekasz na serwis albo inną maszynę.
@zeusik: poza kolem dopiero pol roku. Teraz handel... #!$%@? mnie juz dziadtrans, jazda szrotami, no i dymanie po kraju, mimo ze codziennie w domu to praca po 15h i to glownie w nocy (00:00-14-15)

Ale moze jak sie dobrze zarobi na jezdzie w kolo komina... tam bylo ok 4k na reke

Ale tu widze kasa raczej mocno marna...

W zawodzie zajebiste braki kierowcow a janusze i tak #!$%@? placą...
via Android
  • 0
@Messix jesteś przedstawicielem? Ta na kraju stawki 40gr za km . Same szroty. Wywrotki mniej zarobisz ale więcej w domu ale 2,5 tys to tez nędza za kierowanie ciężarówka. Tez nie do końca idealna. Z jakiego rejonu jesteś? Właśnie mnie też zastanawiają te braki i ze Janusz nie podnoszą stawek
@zeusik: sprzedaje czesci do ciezarowek, handlowcem.

No szroty i janusze to sie domyslam.

Jak by dawali ze 4 to bym sie powaznie zastanowil. Ale widze ze jak zwykle nyndza.

Jeszcze pare lat, starzy nie beda mogli a mlodzi #!$%@? szoferke. Nasciagaja #!$%@? ukraincow i taki bedzie final. "Za twoja wyplate mam dwoch ukraincow"

Ja z Lodzi