Wpis z mikrobloga

Kia Cee'd od 2007 roku jest najpopularniejszym samochodem osobowym polskiej policji. Obecnie w służbie znajdują się dwie generacje. I produkowana w latach 2006-2012 i II wprowadzona do produkcji w 2012 roku. Z pewnością model ten wpisze się w obraz polskiej policji tak samo jak używany wcześniej Polonez. Dlatego też od samego początku mojej kolekcjonerskiej przygody (2008 rok) chciałem mieć miniaturę tego samochodu w kolekcji. I oto jest (ʘʘ)
Co prawda w skali 1/38 i nie w kombiku, a w hatchback-u, ale bardzo mnie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam model bazowy ciężki do zdobycia, a takie w policyjnym malowaniu są chyba tylko dwie - moja i kolegi Marcina, który je wykonał.
Więcej zdjęć modelu: http://modele143.blog.pl/2017/03/07/kia-ceed-ii-kpp-zgorzelec/
#samochody #motoryzacja #policja #kia #modele143 i trochę #modele138( ͡º ͜ʖ͡º)
PiotrekW115 - Kia Cee'd od 2007 roku jest najpopularniejszym samochodem osobowym pols...

źródło: comment_4u8kzUicZPdUaYbvpkNvKi6u2rEEOTls.jpg

Pobierz
  • 1
@PiotrekW115 kiedyś przed kijanką udało nam się uciec ale to chyba tylko dlatego że mój merc zamykał szafę na 260 a ta Kia do setki jakoś idzie ale później to już tylko z górki przyspiesza xD Auto dobre do wożenia żuli i złodziejaszków z Lidla.