Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Na wstępie gorące dzięki za wsparcie przy wykopywaniu ostatniego filmu! Niestety moja twarz jest jaka jest, a przy okazji filmu nie da się jej ukryć, w efekcie czego został on stosunkowo szybko zakopany. Nie zawsze wszystko wychodzi, jutro też jest dzień, a jak pokazał ostatnio jeden jutuber-kołcz kluczem do sukcesu jest wizualizacja. Spróbujemy, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przechodząc zaś do meritum, przez ponad cztery lata mojej blogowej działalności walczyłem z moją naturą chomika, która nakazywała mi przetrzymywanie rzeczy niezależnie od tego, czy chodziłem w nich czy nie. W końcu jednak się przemogłem, zrobiłem solidny przegląd szafy, wywaliłem to co nie nadawało się do użytkowania, a rzeczom całkiem sensownym postanowiłem dać drugie życie. W efekcie chciałem podzielić się z wami linkiem do mojego konta na Alledrogo, gdzie do soboty i niedzieli na chętnych czekać będą uszate nabytki:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45401063

Oprócz rozmiarów dla #suchoklates, jest sporo dodatków, jak również kilka rzeczy w standardowych rozmiarach, które kupowałem dla moich bliskich, a które okazywały się potem nie leżeć odpowiednio. A nuż coś wam się spodoba i uzupełni luki w waszych garderobach? :)

#ubierajsiezuszatym #modameska #allegro #perelkizlumpeksu
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Na wstępie gorące dzięki za ...
źródło: comment_L2uDxvo9k4r67r2rUmnlzJWTUE8WHWhO.jpg
  • 5