Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Chcę się ubrać na motocykl ale nie mam pojęcia w co. Posiadam turystyka Yamaha FZ6 S 2004r.
I tak się zastanawiam czy kurtka skórzana przypominająca normalną kurtkę + jakieś spodnie buty rękawiczki. Czy może zestaw tekstylny.
Podstawa to bezpieczeństwo. Miejsce na protektor na kręgosłup. Albo żółw? Protektor nerki/biordro? No i kasku w sumie też szukm. Szukam wszystkiego hehe. A nie mam pojęcia o niczym. Taka prawda. Więc proszę o jakieś wskazówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
  • 9
@Vanguard1990: Jeśli twoje wycieczki to głównie weekendy, a aktywność motocyklową ograniczasz do słonecznych dni, to pomyśl o skórze. Podobnie jeśli myślisz przede wszystkim o wyglądzie. Jeśli planujesz dalekie trasy w różnych warunkach pogodowych, zdecyduj się na kurtkę tekstylną.
@Vanguard1990: jeśli Cię stać to revit, spidi, trochę taniej held np, jak po taniości to jakaś modeka np czy shima. żadnej adrenaliny itp nie polecę. Kupowanie po poradach z internetu trochę bez sensu, idź, przymierz, zobacz, porozmawiaj ze sprzedawcą. Określ co jest na tyle fajne, funkcjonalne i bezpieczne że jesteś w stanie odżałować tyle kasy na to i kup najlepsze na jakie Cię stać. Nie kupuj najtańszego bo za pół roku
@Vanguard1990: możesz tez szukać okazji. Na krakowskiej grupie sprzedaży i zamiany motocyklowej koleś właśnie sprzedaje cały komplet (spodnie, kurtka, buty, rękawice, kask) za 800PLN LO zdjęciach stan wyglada na bardzo dobry.