Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupować teraz, czy czekać na jakieś zniżki z okazji premiery switcha?
Bo mam fundusze na 3dsa i zastanawiam się czy brać tę droższą wersję new 3ds xl czy jak to tam :>
I jak już to gdzie szukać alledrogo, czy polecacie coś konkretnego? W sumie wszędzie grubo ponad 800zł nowe stoją.
No i czy warto w ogóle, bo jakoś do końca nie jestem pewien a sporo dobrego słyszałem o gierkach na to xD
#3ds
  • 10
@Gado: polecam brać New XL, Ocarina of Time 3d i Luigi's Mansion 2 gra się znacznie przyjemniej na większym ekranie. A że 3ds to dobra konsola jest przekonywać chyba nie trzeba: duża biblioteka dobrych gier plus kompatybilność wsteczna z DS. Wszystko sprowadza się do tego czy lubisz japońskie tytuły. Jedyne na co będziesz narzekał to brak czasu na ogranie tego co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Gado: jeśli masz kasę to na twoim miejscu brałbym New 3ds xl. Zdecydowanie najlepsza z 3ds (miałem wcześniej old 3ds xl I grałem na zwykłym 3ds). Ogromnych różnic nie ma, ale jest wiele usprawnień, które czynią New 3dsy sporo lepszymi od poprzednich.