Wpis z mikrobloga

#zieba #januszemedycyny #znachorzy #glodowka

Jerzy Zięba "neuroterapeuta", znachor w programie "Czego Ci lekarz nie powie odc. 01 - Głodówka i post"

24 godzinna przerwa w spożywaniu posiłków powoduje u kobiet 1200%, a u mężczyzn 2000% wzrost produkcji ludzkiego hormonu wzrostu. Hormon ten, jest niezwykle korzystny dla organizmu człowieka, a jednym z najważniejszych efektów jest gwałtowna poprawa pracy mózgu, koncentracji i logicznego myślenia.


Wnioskuję z tego, że Jerzy Zięba nie tylko nie stosuje głodówek, ale nawet się objada. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@etopiryna: Powstrzymywanie się od spożywania pokarmów jako metoda lecznicza znane jest od stuleci. Chrystus pościł na pustyni 40 dni i 40 nocy. Głodówki stosowali medycy chińscy, tybetańscy, arabscy, greccy oraz rzymscy. Pitagoras pościł raz w roku przez 10 dni, czasami również stosował 40-dniowe głodówki. Hipokrates nie pozwalał chorym jeść dopóki nie pojawiły się pierwsze oznaki powrotu do zdrowia. Rzymski lekarz, twórca nauki o lekach, Galen, głosił, że okresowe powstrzymywanie się od
@Billybob: ja mam dyskutować z Tobą czy z internetami które będziesz mi wklejał jak wyżej? O Jezusie też nie pogadam, bo to jednak temat ciut abstrakcyjny, a interesuje mnie nauka. Odnieś się własnymi słowami do cytatu który wyżej zamieściłem albo sobie darujmy.