Wpis z mikrobloga

Jadę autem. A w aucie TOK FM i wywiad z panem Tarocistą slash wróżbitą (nazwisko litościwie pomijam).

Pan tarocista przepytywany przez pana Redaktora. Z pełną powagą wali twierdzeniami Barnuma jak z rękawa. Nawet mu powieka nie drgnie (nie żebym widział).

[R]: A pan tak poważnie przewiduje przyszłość, czy raczej eventy dla śmiechu?
[T]: Panie redaktorze, wiadomo że jeśli zostaję zapraszany na imprezy firmowe, ślub, wieczory weselne, to wtedy ma to charakter bardziej rozrywkowy, natomiast jeśli przychodzi do mnie ktoś z poważnym problemem i chce poznać przyszłość, to wtedy zupełnie inna bajka...
[R]: A pan układa te karty, czyta gwiazdy i mówi co będzie, czy raczej wysł#!$%@? - ktoś opisuje taki problem, ktoś inny?
[T]: Panie redaktorze, tarot to nie gabinet psychoanalityka, tutaj znajdujemy prawdziwe rozwiązania, determinujemy co się zdarzy...
[R]: A przychodzą raczej kobiety czy mężczyźni?
[T]: Panie redaktorze, zwykle przychodzą panie, ale jest też wielu mężczyzn, którzy przychodzą z różnymi problemami - z typowymi, z nietypowymi...
[R]: A te problemy to raczej sercowe, zawodowe, czy jakie?
[T]: Panie redaktorze, jestem wrogiem szufladkowania (...)

Podziwiam profesjonalizm pana Tarocisty, ja bym podczas wciskania tego bulszitu wybuchł śmiechem.

#tokfm #radio #tarot
Pobierz Dutch - Jadę autem. A w aucie TOK FM i wywiad z panem Tarocistą slash wróżbitą (nazwi...
źródło: comment_U4hNSyPzG0jJax2Tqb3XG884dGxhJOf4.jpg
  • 12