Wpis z mikrobloga

Mircy, miałem kiedyś fotel taki jak na zdjęciu. Miałem go 10 lat, zaczął się przecierać dopiero rok temu no i pękła już podstawa. Firma IGO. Ktoś zna jakiś wytrzymały i wygodny fotel jak ten? No po prostu wygodniejszego nie znam, siedziałem na wielu fotelach, nawet jakichś gamingowych i nic nie jest tak wygodne jak ten fotel :( (Który musiałem przed chwilą rozebrać do wyrzucenia...) Tył oparcia, siedzisko przy udach i góra na głowę była z eko-skóry, która nigdy się nie przetarła. (Nie to co teraz w sklepach, lekko czymś zahaczysz i po fotelu.) Jakieś firmy polecacie? Jakbym widział gdzieś ten fotel to bym w ciemno brał.
#fotel #pcmasterrace #fotele
Drakalen - Mircy, miałem kiedyś fotel taki jak na zdjęciu. Miałem go 10 lat, zaczął s...

źródło: comment_H3UzM1Bh17QRHQuev8u5dgJDaJAQg7YR.jpg

Pobierz
  • 17
@Drakalen: Znam jakość dxracer, miałem okazje składać i korzystać z tego popularnego arrozi. Jakość wykonania noblechairs to znacznie wyższy level jeśli chodzi nawet o samo pakowanie. To nadal ekoskóra z dobrej polki. Jak chcesz solidność na XX lat to bierz wersje ze skory, która jest 2x droższa, ponoć warto. Zależy jaki przedział. Jak wyżej niż to to ja zaczalbym interesować się wszystkim co z Herman Miller. Ja wziąłem noblechair, bo miałem
@Drakalen: Ta ekoskóra w noblechair to ta niby oddychająca, poliretan, a nie powszechne pcv. Zdecydowanie lepsza niż ta która mam np. na sofie. Jakbym miał wybierać to wolałbym i tak welur na całości, bo jest on tylko po bokach, ale boki ponoć nefrologiczne. Po roku, dwóch będę mógł ocenić obiektywnie to krzesło, ale jak je polecę to nie będę miał wyrzutów sumienia ;)