Wpis z mikrobloga

halo, nagrywa się?
Cóż, muszę wam wyznać parę rzeczy.
Zacznijmy od tego, dlaczego wywołałem holocaust
(Beznadziejna nazwa, swoją drogą)
Jak wszyscy wiemy, Żydzi niemile pachną czosnkiem
W latach '30 XX wieku moi astrologowie przewidzieli, że ziemia stanie przed wielkim zagrożeniem
Wampirami
Całymi hordami wampirów
Nie było nadziei, stworzenie tak dużej ilości wody święconej i zebranie tylu wystarczająco wierzących ludzi było zbyt trudne.
Najprostszym rozwiązaniem było więc wyemitowanie ogromnej ilości woni czosnku
Musiałem to zrobić w ten sposób, nie mogłem obciążać niemieckich rolników konfiskatą czosnku - wzięliby mnie za wariata, nie uwierzyli
Dlatego właśnie Żydzi musieli być paleni w Obozach Koncentracyjnych (miały koncentrować zapach czosnku, stąd nazwa)
Nie miałem czasu na pokojowe zagrania i negocjacje, musiałem zająć ziemie zamieszkiwane przez nich siłą
Doktor Mengele prowadził badania chcące wyizolować z ich ciał gen odpowiedzialny za zapach czosnku. Niestety jego eksperymenty się nie udały, podobnie jak produkcja masowa święconej wody, nie wymagająca wiary (tak, święconej wody, a nie ciężkiej, panowie z Telemarku!), alianci wysadzili fabrykę
Mimo to, dużym kosztem, udało nam się.
Powstrzymaliśmy ich atak. Kosztowało to wiele istnień i sojusz z ruskimi (tymczasowy)
Niestety, moja ukochana, Ewa, została zarażona i równiez mnie ukąsiła
Nim przemiana w krwiopijcę dokonała się, zdążyłem otruć ją wodą święconą
Potem kazałem się przebić kołkiem i spalić. Nie chciałem ryzykować, by Rosjanie nieudolnie próbowali mnie zabić. Teraz właśnie Bohman szykuje osinowy kołek.
Jestem Adolf Hitler, pierwszy łowca, wódz Świętej Rzeszy, stróż świata i obrońca dnia, a to moja historia, żegnajcie. A właściwie... Szalom.
#pasta #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #wampiry #wyznanie
  • 1