Wpis z mikrobloga

@1rowerblazeja: Mi tam emu ps2 działa super. Do tego padzik praktycznie ten sam ( dobra można się kłócić o jakość wykonania i dokładność analogów, ale bicz plis nie do sprawdzenia to jest w praktyce ) I można grać. Tylko sprzęt do emu musi być dobry, bo jak tak działa na granicy grywalności to faktycznie lipa. A sony niestety jest upośledzone, i nawet na ps4 nie da pograć w oryginalne gry z
@PP96 nocna i mirkowanie na telefonie, pisałeś też o psp które właśnie w moim przypadku bylo świetnym pomysłem i głownie przez nie zachciało mi sie ps2 w kieszeni

@Papasanbaba nie neguje, w wiele gierek oczywiście dalo sie pograć, nie była to może granica grywalnosci, ale niekiedy jakiś tam dyskomfort był odczuwalny. ale popatrz na to z innej strony. Masz gadżet do którego ładujesz dysk, pierdyliard gierek które odpalaja się bezproblemowo, nie martwisz
Masz gadżet do którego ładujesz dysk, pierdyliard gierek które odpalaja się bezproblemowo, nie martwisz sie żonglowaniem kartami SD, baterią w smartfonie czy jakimikolwiek ustawieniami.


@1rowerblazeja: No to właśnie smartfon dobry z emu, masa romów itd. Tak to wygląda ;p