Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że jak facet nie ma dziewczyny to rozmowny, na piwo, na rower na to na tamto - spoko człowiek.
Jak znajdzie sobie potem dziewczynę to w dużej części przypadków, traci znajomków,
wszystkie znajome prawie - bo przecież ją #!$%@? z każdą może zdradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak przychodzi właśnie z taką dziewczyną idzie z towarzystwem zapalić, to ona nawet za nim idzie.
Raz byliśmy na rowerze i moja koleżanka też z nami była, to jednemu kumplowi jak wrócił do domu to kazania kładła co on z dziewczynami jeździ na rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja #!$%@? można być zazdrosnym ale takie zachowania przeradzają się w robienie z chłopa ponownego wejścia do przegrywu życia. Już bym #!$%@? wolał piwniczyć niż mieć z taką do czynienia.
Albo inne przykłady znajomy podwiózł koleżankę z pracy do domu, bo jej się samochód #!$%@?ł.
A jego dziewczyna jak sie dowiedziała, bez słowa spakowała się i go rzuciała.
Mój post zaznaczam dotyczy jakiejś grupy kobiet, jeśli jesteście z taką - to wiecie co z nią zrobić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zycie #gownowpis #przemyslenia #takaprawda #milosc
  • 17
@ElDoKaNaWoLnO to samo kiedy nie masz kasy, pojedziecie z kolegami raz na jakiś czas na piwo. Jak masz kasę to chcą pożyczyć na coś. Jak już pożyczysz to trzeba się upomnieć aby oddali. Jak nie pożyczysz to jesteś #!$%@?. Jak po wszystkim bankrutujesz to też jesteś #!$%@?.
Jak znajdzie sobie potem dziewczynę to w dużej części przypadków, traci znajomków,


@ElDoKaNaWoLnO: poprawka - jak znajdzie sobie nienormalna i chorobliwie zazdrosna dziewczynę...
a do tego zgadza sie byc traktowany jak niewolnik bez wlasnej woli i praw do jakichkolwiek decyzji.
@ElDoKaNaWoLnO: co nie wiesz?
jak raz, drugi, trzeci zabrania i ogranicza, to chyba wiadomo, na co sie zapowiada?
Wiec jak ktos dobrowolnie trwa w takiej paranoi, to znaczy, ze jednak mu taki uklad w ostatecznym rozachunku pasuje.
lepiej przemyslec potencjalne kandydatki a nie sie #!$%@? meczyc


@ElDoKaNaWoLnO: Jak byłem młody to też byłem taki kozak. Prawda jest taka, że zawodowca nie rozkminisz. Dopóki nie będzie po ptakach.
@ElDoKaNaWoLnO: no ale co mu zabrania?
ubezwlasnowolnila go?
czy przywiazala do krzesla i kajdankami do kaloryfera?

co mordy nie moze otworzyc?
To jest zenujace biadolenie. Jak ktos sie zgadza byc tak traktowanym, znaczy, ze mu to pasuje.
Nie wyobrazam sobie, aby maz mial mi czegokolwiek zabraniac. Albo ja jemu. Oboje jestesmy dorosli, ufamy sobie i na sobie polegamy.

Naprawde nie rozumiem ludzi, ktorzy pozwalaja soba partnerowi pomiatac, a potem sie
@agaja: nie on gadał o tym i mówi, że kazała wybierać ona albo znajomi i rozwarza aby od niej odejść bo za kazdym razem kłótnia, po jednym piwie ona do niego, że schlał się i śpi na podłodze, ale takich przypadkow jest duzo
@ElDoKaNaWoLnO: no to wlasnie - jego decyzja.
Jesli zdecyduje sie zostac z niezrownowazona i nadmiernie kontrolujaca kobieta, to ja nie rozumiem, o co chodzi.. to bedzie JEGO swiadoma i dobrowolna decyzja.

Choc mam nadzieje, ze nie jest glupi i podejmie wlasciwa decyzje.
@ElDoKaNaWoLnO: no to dla mnie nie jest zaden problem akurat, bo wiem, ze tak sie da, jesli obie strony tego pilnują (jestem katoliczką).
Tylko trzeba do calosci zwiazku podejsc zdroworozsadkowo, czego tam raczej jednak brakuje, jak wynika z Twojego opisu.