Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Dzisiaj chciałbym się pochwalić :)

Moja gra - Formula Clicker - osiągnęła 100 000 pobrań (w dwóch sklepach - Google Play i App Store!

Dzięki wszystkim za wsparcie! Bez Was byłoby trudno taki sukces osiągnąć :)

Jakie plany na najbliższy czas? Po pierwsze, ponieważ startuje nowy sezon #f1 to chcę wprowadzić nowe modele do gry. Potem może jeszcze kilka mniejszych poprawek i startuję z nowym projektem!


________________________________________________________________________
Zachęcam do obserwowania ----> #gamedevprophet <----

Możecie mnie też obserwować na TWITTERZE

#gamedev #android #ios #indiegamedev #voxele #rozrywka
Pobierz Prophet1111 - Cześć Mirki!

Dzisiaj chciałbym się pochwalić :)

Moja gra - Formul...
źródło: comment_38bNfdERAHJhHwbaFMIQskKL2tvHvwkB.jpg
  • 35
@CKNorek: Nie "działaliście" tylko "działałeś", bo sam robiłem ;)
A co do FB to go nie ogarniam, nie lubię i w związku z tym nie robiłem nic.
Pisałem na Twitterze, ale nie wiem jak duży wpływ to mogło mieć. Raczej malutki...
@Prophet1111: przecież ta gra jest upośledzona, pomijając fakt, że clickery to rak gier mobilnych, to nic ciekawego nie oferuje, a w dodatku nie ma nawet wyścigów, mógłbyś się lepiej postarać. Zazdroszczę umiejętności, bo sam bym chciał tworzyć gry równie łatwo co np. zrobić herbatkę (ciągle się uczę). Pytanie, czemu nie zrobisz bardziej ambitnej gry? Dużo masz osób powracających do Formula Clicker?
@susi33: Da się bez problemu.
@elmyn: Jak przychodzi do mnie kumpel, który pracuje w jakiejś firmie to się go nie pytam o zarobki, bo a) nie uważam tego za ważne, b) uważam, że o takie rzeczy się nie pyta. A skoro sam nie pytam to też nie odpowiadam na takie pytania. c) to, co napisał @dziki_dziki.