Wpis z mikrobloga

Jak wygląda proces decyzyjny dotyczący usunięcia wpisu? Miałem otwartą kartę, a po jej odświeżeniu zobaczyłem kod 404. Pytam z czystej ciekawości. Kariery na wykopie nie zamierzam robić. Do aktywnych też nie należę, a taki zabieg raczej nie zachęca mnie do dzielenia się w przyszłości ciekawymi tematami. Żadne ostrzeżenie dotyczące treści też do mnie nie dotarło. http://www.wykop.pl/wpis/22763405/ktos-szuka-trenera-personalnego-mikrokoksy-bekazwe/
#moderacja #mikrokoksy
Ndvd - Jak wygląda proces decyzyjny dotyczący usunięcia wpisu? Miałem otwartą kartę, ...

źródło: comment_ojgcSlEe4ykjzITYy7F5HrGcfzWOUPrx.jpg

Pobierz
  • 16
@darek-jg: Buhahaha. Jeśli wrzucę filmik staruszka chodzącego o lasce, który wsiada do Lamborgini, a niżej posypią się komentarze w stylu "On potrzebuje cewnikowania, a nie takiego auta" to też wpis będzie się nadawać do usunięcia bo dziadek zgłosi, że inni się z niego śmieją? Masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostanę chyba przy przeglądaniu wykopu.
@LewackiKrul @beefislife : Jeśli zaraz poleci mi konto za pyskowanie to poniżej treść mojego odwołania:
"Proszę spojrzeć na treść mojego wpisu, który osunęliście, a następnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Jeśli wrzucę filmik staruszka chodzącego o lasce, który wsiada do Lamborgini, a niżej posypią się komentarze w stylu "On potrzebuje cewnikowania, a nie takiego auta" to też wpis będzie się nadawać do usunięcia bo dziadek zgłosi, że inni się z niego śmieją?
Tytułem
@Ndvd: Naruszenia dóbr osobistych moderujemy w przypadku zgłoszenia przez osobę poszkodowaną. Jeśli ktoś zgłosił z powodem "atakuje mnie" to znaczy, że wpis zgłosiła osoba ze zdjęcia. Komentarze pod wpisem nie miały nic innego na celu jak obrażanie osób ze zdjęcia. Jest to wbrew wykopowej netykiecie i regulaminowi 5.3.a.

Jeśli internetowy lincz to według Ciebie ciekawy temat godny podzielenia się to faktycznie nie trzeba. Damy radę bez tego.

Ostrzeżenia wysyłamy w przypadku
@Moderacja: Napisałem do Was piękny esej, który poszedł się *****, ale chyba nic nie straciliśmy bo i tak spłynie to po Was. Jako "góra" w tej polemice jesteście z góry wygrani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko jedna najważniejsza uwaga. Proszę was, nie pompujcie do nie wiadomo jakich rozmiarów takiej sytuacji jak ta z usuniętego wpisu. Polecam wam sprawdzenie w słowniku określenia "lincz" http://sjp.pwn.pl/sjp/lincz;2478530.html . Dla wyjaśnienia: nikt
Jeśli ktoś zgłosił z powodem "atakuje mnie" to znaczy, że wpis zgłosiła osoba ze zdjęcia.


@Moderacja: Ten ktoś jakoś napisał, że osoba ze zdjęcia to on? Czy po prostu ktoś wybrał taki powód i mode zaakceptował, bo pomyślał, że jeśli zgłasza z takim powodem to znajduje się na zdjęciu?
Bo nie zdziwiłabym się jakby jakiś nawiedzony wegetarianin zgłosił to z takim powodem, bo tak i wcale nie był na zdjęciu (
@Moderacja: a to ok, bo w sumie nawet jak ktoś tylko napisał, że to on jest na zdjęciu to nie wiadomo czy można mu wierzyć, ale skoro tak napisał, no to ok i dla mnie to jest zrozumiałe i po prostu pomyślałam, że mode usunął, bo ktoś tylko zgłosił z takim powodem i ani słówka nie dopisał i że to tak z samego wybranego powodu
no a tak to ok, to