Wpis z mikrobloga

"Prowizorka działa najlepiej". Dzisiaj dostałem w nocy automatem pierwsze powiadomienie więc aplikacja jest gotowa. Jest jednak kilka rzeczy, które mogłaby jeszcze robić:
- tłumaczenia
- wywalenie całej obsługi sieci do background taska bo teraz część kodu się dubluje
- odpicowanie gui
Dajcie parę plusików mobilizacji, bo najchętniej bym to już olał i wziął się za kompletnie inny projekt
Ktoś byłby chętny do przetestowania?

#anonimoweuwp #naukaprogramowania #uwp #bojowkawindowsphone
Pobierz
źródło: comment_nxAkASVxRma8ePkEmQuhuirdKo9lgmUd.jpg
  • 9
@rasdel: Szczury uciekają pierwsze, ostatni schodzi kapitan ;-)
Trochę to dziwne, bo generalnie jestem fanboyem linuksów i open source, ale widzę właśnie jakiś mega fajny zamysł w tym całym UWP.
Jak już pisałem wcześniej.. Prawie cały devel na desktopie i nagle się okazuje, że na mobilnym działa tak samo dobrze.Jest VC2017 z xamarinem, kilkaset milionów kompów z win10.. spokojna twoja rozczochrana.
Ps. prawda jest taka, że ms zarabia na biznesie. I
@anonimoweUWP: byłem na tym systemie dobre 3-4 lata. Niestety ale ostatnim czasem to była bardziej udręka niż system. M$ nie oczekuje że się to zwróci i nie zwróci im się to, niestety ale procent rynku WM jest marginalny.
Przestali już nawet robić swoje telefony ;)
@rasdel: Nie przemawia do ciebie continuum? Idziesz do biura tylko z tele, podłączasz się do docka i gotowe.

A system nie jest martwy.. Masz aktualizacje bezpieczeństwa, kilka nieźle działających apel do biura i.. tylko facebooka brak, chociaż to akurat pozytywnie wpływa na produktywność
@anonimoweUWP: continuum nie przemawia do mnie w ogóle ;) fajny patent szkoda tylko że przy najdroższym telefonie i dokupując specjalnego docka ;)
Nie wiem czemu nie mogli tego tez udostępnić na lumii 930 sprzętowo dawała by rade ale cóż, wiele decyzji tej firmy przy tym systemie nie rozumiałem.
Aktualizacje bezpieczeństwa będą jeszcze długo to nie świadczy o świetlanej przyszłości tego systemu.
Szkoda bo też tak go dawniej broniłem, ale jak się
@rasdel: Na reddicie był wątek z continuum na 640-ce. A zamiast docka działa dobrze kabel od majfriendów za 2 dolary.
Wiesz.. Ten projekt to miała być nauka i zabawa. I mega dużo wyciągnąłem z tej przygody. Tutoriale od ms są mega fajne, dokumentacja spoko..
Pozdro!
ny patent szkoda tylko że przy najdroższym telefonie i dokupując specjalnego docka ;)


@anonimoweUWP: Jaki dokładnie kabel ? mam 950 ale nie chce kupować display docka zanim nie przetestuje jak to działa , dwa dolary to bym sie skusił :)