Wpis z mikrobloga

Ostatnio wracając do domu natknąłem się na drodze na tzw szeryfa w #szczecin za przejazdem tramwajowy w kierunku głębokiego jechał dumnie w ten sposób na całym odcinku gdzie są dwa pasy na jezdni, z robiłem mu zdjęcie, czy jest sens owe zdjęcie wysyłać na policję, czy szkoda czasu?(tylko na podstawie nagrania można coś zrobić?)
#polskiedrogi #szeryfdrogowy
MagicQ - Ostatnio wracając do domu natknąłem się na drodze na tzw szeryfa w #szczecin...

źródło: comment_w0nw2p1hwMQJTaDt8dQDvEXJTm47Z9RM.jpg

Pobierz
  • 32
@sebawo: stopagresjidrogowej@zachodniopomorska.policja.gov.pl
w celu szybszej reakcji ze strony Policji wraz z zarejestrowanym materiałem video należy przekazać następujące informacje:

Data i godzina zdarzenia (miejscowość, nr drogi, nazwa ulicy).
Dane pojazdu (marka, nr rejestracyjny).
Dane zgłaszającego (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy).
@SanFable: ale kto dał temu człowiekowi prawo do kierowania ruchem? Nie widzę tam odpowiedniego oznaczenia na pojeździe. Jak więc można takiego buraka bronić? Tym bardziej, że blokuje ruch chcącym skręcić do jednostki wojskowej lub zawrócić.

Stać za takim i klakson do bólu albo od razu dzwonić na policję, mówić, że gość blokuje ruch, zachowuje się agresywnie, masz podejrzenie pijanego. W tych rejonach i tak jakoś często bywają.
problem tkwi w tym, że zazwyczaj cwaniacy wbijają na ciągłej na prawy


@SanFable: a ty nie masz obowiązku takim ustępować pierwszeństwa. Trzymaj odpowiednią odległość od auta poprzedzającego to nikt ci nie wjedzie.