Wpis z mikrobloga

@limpak: Usługi, jakie zostały zaznaczone kolorem żółtym przez pierwszy miesięcy są bezpłatne, natomiast później możesz je wyłączyć lub pozostawić. Jeżeli zdecydujesz się na zachowanie tych usług wówczas za każdą z nich będzie naliczana opłata w kwocie 10zł.
@OrangeEkspert: Właśnie a mam pytanie co do tego punktu z internetem, bo wziąłem ostatnio abonament i nie wiem jak to rozumieć. Mam 2 GB za darmo, później 1gb za 10 i kolejne 1 za 10, a następnie darmowy internet LTE, ale bez limitu prędkości? I co jak wtedy nie jestem w zasięgu LTE?
@Hfishman1: Jeżeli nie masz włączonej blokady "nie chcę schodów" to po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu włączana jest taryfikacja schodkowa, w ramach której otrzymujesz dodatkowe pakiety danych. W zasięgu LTE po wykorzystaniu taryfikacji schodkowej prędkość transmisji danych zostaje ograniczona do 5 Mb/s, natomiast w innych technologiach 2G, 3G do 64 kb/s. Dodatkową taryfikację można zablokować przez wysłanie wiadomości SMS o treści BLOKUJ pod numer 80148.