Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło. Wyobraźcie sobie, że jest rok 2010, a Wy weszliście w posiadanie nowego Samsunga galaxy S. W czasie, kiedy królują ekrany dotykowe te wciskane (wiecie o co chodzi), Wy macie nowy przełomowy dla Samsunga Smartfon. Smartfon w pełnym tego słowa znaczeniu. Ultra walący po oczach przesyconymi kolorami ekran amoled i bardzo dobry dotyk. Do tego bajery jak żyroskop do grania w głupie wyścigówki itd. Może przesadzam, to poprawcie mnie, ale z tego co pamiętam to telefon robił WOW.
No i po jakimś pół roku przez swoją głupotę zostawiacie w piwnicy ten telefon na robocie. Po piwnicy kręcił się jakiś sebix, ale nie wpadłem na to, że tam jest mój telefon. Wracam telefonu nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dawno nie rozpaczałem tak długo po stracie jakiejś rzeczy. Potem przez ponad rok bujałem się z jakąś starą nokią.

Mamy rok 2017 policja przesyła mi pismo, że mam w czwartek przyjść na rozpoznanie swojej własności xD. Jakiś patus znęcał się nad własną matką, wjechały bagiety i wszystko mu przetrzepali przy okazji. Znalazł się miedzy innymi mój telefon. Wątpię, że to akurat on go ukradł, pewnie przez te 7 lat krążył z lepkich rąk do rąk.
Oczywiście, że telefon jest teraz cegłą, ale jestem ciekaw w jak bardzo złym stanie jest i czy w ogóle chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patologia #patologiazmiasta #telefony #samsung #kradziez #policja
Harmonijka - Mirki co się #!$%@?ło. Wyobraźcie sobie, że jest rok 2010, a Wy weszliśc...

źródło: comment_3uUYZd6M3shf0CoTPMJGPsz7EmzMrSoy.jpg

Pobierz
  • 157