Gorące dyskusje ostatnie 12h

Słyszałam, że jeśli ktoś twierdzi, iż na marsze równości są zwożeni ludzie z Polski (głównie z #warszawa) to kłamie.
    No cóż. Sprawdzam.

Ta znana z protestów antyrządowych działaczka #kod czy tam #obywatelerp to z tragarzami przechodziła?

Obstawiam, że takich przyjezdnych z tęczowego cyrku jest znacznie więcej. Wystarczy przejrzeć filmy, zdjęcia z marszów.
    I dlatego te marsze nie odbywają się tego samego dnia w różnych miastach, gdyż m.in. nie byłoby frekwencji.

#polska #bialystok #marszrownosci
    #4konserwy.pl #neuropa.ru
    #lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
    #bekazlewactwa
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Ponad 40.000 lat istnienia cywilizacji, a Ty wciąż nie potrafisz znieść, że inny człowiek nie ma ochoty żyć wg. twojego widzimisię (ಠ‸ಠ)
    #bekazprawakow #bekazpodludzi

odpowiedzi (43)

#pszczelarstwo #pszczoly to co widać za moim łysym łbem to prawie wszystkie pszczoły z jednego ula. Ze względu na to że musiałem znaleść matke to musiałem wysypać wszystkie pszczoły z ula. Potem zakładamy specjalną krate na wylotek(jedyne wejście do ula) i czekamy aż wszystkie pszczoły wejdą. I wtedy łapiemy matke bo jest większa reszty pszczół i nie wejdzie do środka xD zabawy na pare godzin :D ze względu na meega łagodną rase sklenar, spokojnie można robić selfiki bez kapelusza :) w kom rzuce jeszcze jakąś fotke czy cuś pokaż całość

odpowiedzi (44)