Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@?ą tacy ludzie na #studbaza co wszystkiego się dowiedzą pierwsi, ale nikomu nie powiedzą, a potem wielce udają zdziwienie "to nie wiedziałaś, że ten druk trzeba było oddać 2 tygodnie temu? hihi" "o rozmawiacie o tym, ja to już wiem, bo się dowiedziałam miesiąc temu od prowadzącego hihi"...............no gratuluję umiejętności zdobywania informacji, ale umiejętności życia w społeczeństwie to nie zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby to jeszcze były ważne sprawy, rywalizacja o awans (XD), ale nie, zwykłe rzeczy, które i tak każdy musi zrobić, to lepiej zachować dla siebie i niech każdy po kolei dyma do dziekanatu robić sztuczny tłum żeby się czegoś dowiedzieć -_- no nie zesrajcie się z tej radości, że się dowiedzieliście czegoś pierwsi i macie takie w #!$%@? istotne sekrety (ノ°Д°
#agresja #boldupy #gorzkiezale #wincyjtagow
  • 24
@Znaczy_ja_pani_powiem_tak__Nie_wiem Przecież wszystkie istotne terminy są w regulaminie studiów lub odpowiednich zarzadzeniach a terminy poprawek ustala sie z prowadzacym i podaje do wiadomosci wszystkim zainteresowanym albo ogolnie wszystkim. Podczas 5 lat studiów jedynie po co musialem isc do dziekanatu to zapytać jak wygladaja formalnosci w przypadku gdy ma sie promotora spoza uczelni. Nie wiem jak kiepska musi byc to uczelnia ze panuje informacyjny chaos.
@Znaczy_ja_pani_powiem_tak__Nie_wiem: Ale czemu masz pretensję do tych, którzy mają gdzieś twoje powodzenie na studiach? Nie rozumiem. Co to za postawa, żeby oczekiwać czegoś od innych ludzi?

Ja rozumiem oczekiwanie, żeby ludzie najpierw czekali, aż inni wysiądą z tramwaju, zanim zaczną się do niego ładować. Żeby w restauracji głośno nie bekali i nie pierdzieli przy stole. Żeby nie parkowali aut na całej szerokości chodnika. No to ma jakiś sens.

Ale dlaczego #!$%@?