Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @Reepo który bezpodstawnie oskarża nas o kradzież nie znając nawet struktury w aktualnym serwisie. Zaczniemy jednak od czegoś innego co wypunktujemy:

1.Naruszenie naszego dobrego imienia

2.Próba obejścia systemu podatkowego (faktury nie dostaliśmy i na pewno byśmy nie dostali)

3.Naruszenie tajności korespondencji co jest opisane w KK

4.Próba sprzedaży części plików na które nie posiada licencji komercyjnej co powoduje że nie może ich odsprzedać i w związku z tym naruszenie praw autorskich innego twórcy

5.Kompletnie nie rozumiemy jakie powiązania z tym wszystkim ma Ator którego również obraził

Skoro nasz autor stoi na straży prawa to również wie jakie konsekwencje go czekają. Zapraszamy reepo do kontaktu z nami w celu otrzymania informacji co dalej zrobimy z tą sytuacją.

BTW. Skoro na serwerze był plik z oficjalnym logo(nie podpisanym) to nikt nie będzie będzie szukał autora w całym internecie. Grafiki zdjęte zostały w przeciągu 24h, proponujemy czyścić cache.

#afera #obrazajo #repo #oswiadczenie
  • 4
@VGArena: podsumowanie afery
JEZU PROSZĘ WAS #!$%@?: REEPO I PRAWDZIWY GRAFICY - ZLITUJCIE SIĘ.
WŁAŚNIE DOSTAŁEM PISMO OD PROKURATORA - JESTEM ŚCIGANY Z URZĘDU.

DOSTAŁEM PISMO I JEST TAM NAPISANE TAK:

#!$%@?. PRZESTAŃ OKRADAĆ GRAFIKÓW #!$%@?. ZDECHNIESZ W SZTUMIE #!$%@?. PODPISANO: PROKURATOR GENERALNY DZIURA W DUPIE.