Wpis z mikrobloga

Niebieski załapał się do testowania Monte na trnd a ja do testowania #zalando o (w komentarzu wrzucam kody na -20% przy zakupach za 200zł może ktoś akurat planuje tam zakupy to zawsze nieco taniej) ()

Podobne strony na których można testować produkty za darmo to #streetcom TestMeToo i EverydayMe,trnd, ,testowanie na oficjalnej stronie le petit marseillais (żeli) i od kilku dni dla różowych Portal Ambasadorki O.B

Taguje #zadarmo i #cebuladeals i jeszcze raz przypomnę jak dostać produkty do testowania bo zawsze jest pełno pytań :

1.Testować można wszystko od alkoholi czy papierosów po słodycze czy żele pod prysznic
2.Zarejestrować możecie się na www.streetcom.pl lub każej innej wymienionej wyżej
3.Udział w kampaniach jest całkowicie bezpłatny
4.Aby zacząć testować produkty trzeba wydrukować i wypełnić oświadczenie o danych wrażliwych i wysłać na adres streetcomu (ośwniadczenie potrzebne jest tylko na tej jednej stronie na innych nie ma takiej potrzeby)
5.Jak już będziecie mieli w pełni aktywne konto to zacznijcie wypełniać informacje o sobie i wstępne ankiety
6.Jak jakieś firmy będą szukały grona testerów to będziecie dostawać ankiety i jeżeli spełnicie kryteria na podstawie odpowiedzi to dostajecie paczkę
7.Ankiety do wypełnienia mi pojawiają się ze 2 razy w miesiącu
8.Jeżeli już dostaniecie się do kampanii dostajecie maila z potwierdzeniem
9.Przychodzi paczka a w niej zwykle: pełnowartościowe produkty dla Was, ulotki i mini produkty dla znajomych, jakiś drobny gadżet
10.Po przetestowaniu recenzujecie przez stronę dane produkty i piszecie opinie Waszych znajomych
11.Za każdą aktywność dostajecie punkty - im więcej punktów tym łatwiej i szybciej załapiecie się do kampanii i nie martwicie sie bo ja na swoją pierwszą czekałam koło 2 miesięcy.
CurlyHairGirl - Niebieski załapał się do testowania Monte na trnd a ja do testowania ...

źródło: comment_XD8KnOMdnqiQsaMD70NeVtg3KGc1y7jq.jpg

Pobierz
  • 27
@CurlyHairGirl:
Jak się zsumuje ile czasu zabiera, wypełnienie ankiet, obdarowanie znajomych rzeczami do testu i czekanie na ich opinię, i jeszcze pisanie recenzji i opinii X znajomych, to trochę #!$%@? #cebuladeals , no chyba, że w krajach 3 świata gdzie jogurt to towar luksusowy.
@sunsu-sun: to znaczy, że dostajesz produkty dla siebie i dla znajomych. Twoim zadaniem jest raportowanie rozmów i opinii osób, z którymi podzieliłeś się produktem. Ja już mam na swoim koncie naprawdę mnóstwo takich testów i sobie chwalę :>
@MichalQ20: Staram się wyczuć czego dotyczy ankieta i robie pod dany produkty o ile mnie interesuje :) No i konto mamy z niebieskim (oba prowadzę ja) wiec zawsze łatwiej bo znam pytania i zawsze mamy większe szanse że szukają akurat naszego "profilu osoby" bo mamy bardzo odmienne :)
@CurlyHairGirl u mnie nie było a
żadnych ankiet związanych ani z Monte ani z zalando. Teraz chyba kawa jest ale pewnie i tak nie dostanę. Dostałem się jedynie do tych krokietów ale je trzeba było samemu kupić i zrezygnowałem.
@CurlyHairGirl: Ja tak oceniam produkty, które kupuję przez internet. Ostatnio mnie zapytali o ocenę i opis sonicznej szczoteczki do zębów, odpisałem że myje zęby, jak to szczoteczka, nadaję się do testowania i raportowania?