Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie ma to jak zacząć dzień od przejażdżki moja Teslą. A Wy nadal astra po tacie?
    #tesla #samochody #heheszki

odpowiedzi (17)

#rozdajo #ksiazki

Mam do rozdania kolejne 2 książki Kinga, książki są używane, ale w bardzo dobrym stanie.
    "Pan Mercedes"
    "Znalezione nie kradzione"

Planuję sprezentować je jednej osobie, chyba że zwycięzca rozdajo stwierdzi, że którejś nie chce.

- Wysyłka na mój koszt na dowolny adres w Polsce
    - Musisz tylko zaplusować
    - Losowanie przez mirkolos we wtorek (25.09.2018) z rana
    - Bez zielonek
    - Dołączam również czekoladę, no chyba że ktoś nie lubi :(

Dziękuję za uwagę :)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Aukcja charytatywna dla córki @robertt1969

Dzień dobry! Jestem tu świeży, ale widzę, że robicie fajne rzeczy.
    Witam się z Wami aukcją charytatywną, na którą wystawiam 30 minutowy co-drive ze mną po torze Motopark Kraków oraz dodatkowe 8 minut jazdy po torze moim profesjonalnym kartem wyścigowym, którym w 2015 roku zdobyłem Mistrzostwo Świata! Nie przeceniajcie tej bestii, bo ma 36 KM (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    W trakcie spotkania gwarantuje moją opiekę, dobrą rade za kierownicą oraz rozmowy o motorsporcie, który tak bardzo kochamy.

Parę słów o mnie:
    Jestem profesjonalnym kierowcą wyścigowym z Krakowa. Swoją karierę zaczynałem, rzecz jasna, na kartach, gdzie też spełniłem swoje pierwsze sportowe marzenie, sięgając po Mistrzostwo Świata w 2015 roku. W zeszłym sezonie przesiadłem się na coś "mocniejszego" i zacząłem się ścigać Lamborghini Huracanem. Obecnie startuję w Lamborghini Super Trofeo Europe i jestem liderem stawki ze 111 pkt, a do końca sezonu brakuje tylko jednej rundy!
    Zapraszam Was na przejażdżkę ze mną (✌ ゚ ∀ ゚)☞

A teraz pare informacji o moim Audi, którym będziemy jeździć po torze:

AUDI RS3 480 KM

ROK PRODUKCJI: 2017
    MOC: 480 KM
    PRZYSPIESZENIE do 100 km/h: 3.4 s
    NAPĘD: 4X4
    SILNIK: 2,5 L
    SKRZYNIA: S TRONIC

Licytację zaczynamy od 1zł i trwa do godziny 22:00 dnia 23.09.2018r. a wygrany wpłaca pieniądze na zbiórkę: https://zrzutka.pl/pwfh78
    Biorąc pod uwagę charakter atrakcji, aukcja 18+. Jako, że jestem tu nowy, wrzucam zdjęcie z weryfikacją, że ja to ja. Dodatkowo w komentarzach kilka ujęć z sezonu.

Jak znajdę chwilę, to przywitam się z Wami jak należy, czyli zrobię rozdajo ;)

Więcej info o mnie, o wyścigach i o przedmiotach aukcji znajdziecie na mojej stronie.

Zapraszam do licytacji!

#robertt1969 #motorsport #kbasz #pomagamypaulinie #pomoc #pomagajzwykopem #wykopefekt #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (71)