Gorące dyskusje ostatnie 12h

No Wiśnia, czemu jeszcze nie ma vlogaska z żołnierzami nawałki i maskotką turnieju slawomirem peszko aka tomaszem terką? Ja tak bardzo czekam na tego vlogaska.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #mundial #mecz #pilkanozna #reprezentacja

odpowiedzi (48)

A zapowiadał się taki miły dzień.
    Kolega z pracy spóźnił się na spotkanie, a że jestem na wypowiedzeniu to nie podpisuje nic sama, więc musiałam przeciągać sztucznie rozmowę przez godzinę (!), bo mój długopis nie raczył przyjść na czas, mimo że wiedział o terminie od tygodnia + to bardzo ważna umowa dla firmy. Jak juz wyszliśmy i byliśmy w aucie to zaczęłam dyskusje, bo on nie widział problemu i nawet nie przeprosił, ale podjął kłótnie i licytowaliśmy się czyja wina. Ogólnie typowa kłótnia, najpierw nowości, a potem stare przeboje, wszystkie akcje z przeszłości, po pierdolenie kto więcej przynosi dla biura, na finał walnął mi że powinnam przestać spławiać facetów to nie będę taka nerwowa, na co odparłam, cytując "Twoja Monika to musi być oazą spokoju skoro od października rucha ją dwóch". Zapadła cisza, chyba zabrakło mu argumentów. Myślę, że wygrałam tę dyskusję. Wspominałam, że Monika pracuje u nas na recepcji? Jest miło. Jeszcze tylko 2 godziny i do domu.
    #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (92)

Wiecie dlaczego Polska to chlew obsrany gównem?
    Dlaczego "rynek pracownika" to mit?
    Dlaczego trzeba u nas dawać ustawy socjalne, bo nie ma co liczyć na kapitalizm w wykonaniu Polski?

Piękny przykład:
    Nowy Sącz. 85k mieszkańców, co mamy w okolicy? 4 giganty: Konspol, Fakro, Wiśniowski, Koral, wszystkie w top w Europie jeśli chodzi o sprzedaż swoich produktów.
    Jak to wygląda z perspektywy pracowników?
    Najniższe zarobki w Małopolskim * *
    Nawet nie porównuję do reszty Polski.

No i później zdziwko, o co chodzi, dlaczego tacy biedni.
    Człowiek robi w jakimś Fakro (nr 2 w Europie w oknach) na magazynie, dostaje 2500 zł.
    Ten sam człowiek jedzie do Niemiec - dostaje 2500 euro w firmie która jest 5, lub 6 w oknach w Europie i to przy dużo wyższych podatkach.

Także tego.
    Nie chce mi się już szukać, ale czytałem dane Eurostatu, że w Polsce udział pensji w kosztach firmy jest najniższy w Europie.

Także zawsze gniję z ludzi spod flagi Korwin którzy piszą, że gdyby nie podatki, to szef by dał całą zaoszczędzoną kasę na wypłatę xD
    Prawda jest jednak taka, że mamy wręcz wyryte w DNA, że sukces to nie Ferrari przed garażem, czy basem w ogrodzie tylko wyruchanie drugiego polaka. To jest u nas prawdziwa miara sukcesu.

#polska #bekazprawakow #korwin #praca #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (171)