•  

  Hej,

  Mam takie pytanie: czy istnieje jakiś wygodny w obsłudze program do zmiany ustawień monitora (jasność, kontrast itd.)?
  Chodzi mi o to, że np. mam w samym monitorze wbudowane takie tryby: do filmów, do czytania, do gier itd. Ale żeby je zmienić muszę gmerać tą gałką od monitora, co mnie mierzi. Czy nie ma jakiegoś programu, który mógłby zrobić to samo 1 kliknięciem? O dziwo nie udało mi się nic sensownego znaleźć w internetach - może jestem lewy.

  Przy okazji jeszcze jedno: czy znacie jakąś stronkę z instalkami wolnymi od adware i tego całego syfu, jaki dają w gratisie na dobreprogramy, instalki i chyba już wszędzie?

  #komputery #pc #programy

  +: Cronox
  •  

   Przy okazji jeszcze jedno: czy znacie jakąś stronkę z instalkami wolnymi od adware i tego całego syfu, jaki dają w gratisie na dobreprogramy, instalki i chyba już wszędzie?

   @Elryk: Na dopreprogramy masz po prawej na szaro przycisk z linkami bezpośrednimi - ściąga tylko instalator programu, ewentualnie w samym programie jeszcze mogą być dodatki, ale to już wina producenta software.

   +: Elryk
  •  

   @Czipsu: O kurcze, nie zauważyłem. Ale jestem lewy. Dzięki :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Triss najlepsza. Właśnie tak ja sobie wyobrażałem czytając książki

  pokaż spoiler xD

  #wiedzmin #netflix

  odpowiedzi (67)

 • odpowiedzi (23)

 • avatar

  Borze Mirki jutro zaczynam dorosłe życie XD

  Mam 21 lat, 2 tygodnie temu obroniłem pracę licencjacką i właśnie rozpoczynam realizowanie swojego marzenia, a mianowicie WYPROWADZAM SIĘ DO WIETNAMU XD A NIGDY NIE BYLEM W WIETNAMIE XDDD jutro mam lot.
  Ale to nie koniec iksdeków. Jak każdy biały zacznę od nauczania angielskiego (mam też kilka innych pomysłów na później), ale ja nigdy nie uczyłem angielskiego ani w ogóle niczego XD skończyłem finanse i rachunkowość. No i też jadę sam w ciemno, bo na miejscu brak załatwionej pracy, mieszkania ani znajomych. Na miejscu mam jedynie zarezerwowany hotel. Ale w sprawach teoretycznych myślę, że odrobiłem lekcje bardzo solidnie!

  Ogólnie to na początku muszę odnowić 2 szczepienia i rozeznać teren, bo to wiecie... trzeba usiąść na spokojnie. Sam nie wiem czy bardziej się cieszę z wyjazdu czy stresuję kwestią nauczania. Chciałem dostać od Was trochę dobrej energii, więc organizuję #rozdajo kartki z Ho Chi Minh City, bo tam właśnie będę mieszkał. Losowanie przeprowadzę po wylądowaniu czyli w poniedziałek.

  Jeśli będzie zainteresowanie to mogę opisywać rozwój mojego nowego życia z perspektywy młodego blondyna z silną linią szczęki w Azji, który nie ma pojęcia o nauczaniu xD Kto chce być wołany do następnych wpisów niech zaplusuje pierwszy komentarz.

  #wietnam #podroze #podrozujzwykopem #azja #pracazagranica
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (111)