Wpis z mikrobloga

Spędziłem dziś trochę czasu opłakując bet365 i szukając zamiennika. W związku z licznymi pytaniami "co po bet365" na mirko jak i wszelkich forach/grupach wrzucę tu krótkie podsumowanie.

bet365 zwija się z Polski i na chwilę obecną nie wiadomo, czy będą ubiegać się o licencję. Jeżeli wrócą to prawdopodobnie z drugim najwyższym w Europie 12% podatkiem (naliczanym również od przegranych zakładów <3 ) jaki obowiązuje w PL.

Opcje gry na bet365 po 30 marca:

1. zweryfikowanie się jako osoba mieszkająca np. w UK, potrzebne są podobno np. rachunki wystawione na nazwisko użytownika i adres z UK. Jeżeli to się uda nie wiem, czy od 1 lipca bet365 nie będzie blokowany, za używanie VPN z miejsa ban na bet...
2. zakup konta ze skrillem, dość ryzykowne.

Z interesujących niestacjonarnych buków w Polsce zostaną:

betathome (wraz z grupą), betclic, betsson, defabet, expekt, unibet, betsafe <- podobno mają licencję.
Bez licencji, ale jeszcze nie zwija się bwin.com

Buki stacjonarne dla niedzielnych graczy są wszystkim znane, beznadziejny STS, Fortuna, Totolotek, Millenium, LVbet i klucz wpis ForBet.

Po przeanalizowaniu powyższych serwisów, w szczególności w wersji mobilnej (najczęściej obstawiamy w ten sposób) wygrywa: Forbet - strona jest w miarę przejrzysta, nieobciążona zbędnymi grafikami, dobrze posegregowana.
Pod wzgldem finansowym, też pozostaje Forbet. Do każdego zakłądu dodają bonus w wysokości 6% lub 12% (ten drugi przy zakładach z kursem powyżej 2.0), co w skrócie nazywane jest "na forbecie podatek jest 6%".

Inna opcja to rozważenie gry na https://asianconnect88.com/ <- tego nie testowałem, ma ktoś jakieś doświadczenia? Pograć możemy na SBObet, Pinnacle.

Panowie jakieś pomysły jak wrócić do bet365?

#bukmacherka #bet365 #forbet #darmoweplatne
  • 8
@magucio: niestety dla mnie też. forbet jest spoza grupy bah. jego plusy to jako taka przejrzystość no i te 6/12%. Generalnie cała sytuaja to jak przesiadka z ferrari i wybieranie między oplem a fiatem...
@lskx: Ze względu na nowe regulacje podatkowe w Polsce, firma Pinnacle nie może oferować swoich usług na rynku polskim po dniu 31 marca 2017. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale musimy respektować wszelkie przepisy obowiązujące w danym kraju.
@lskx: @futurepoland: @magucio: @BaalZebul: Oferty u buków są bardzo podobne tak samo jak i kursy, czasem w stsie większy czasem w totolotku, czasem w fortunie. Na różne sporty różnie jest. W stsie np w hokeju można łączyć strzelców bramek, a nie można łączyć strzelca i meczu. W totolotku natomiast odwrotnie możesz postawić, że X strzeli bramke i jego drużyna wygra. W totolotku można też łączyć piłke tzn: 1
Oferty są podobne ale działanie serwisów diametralnie inne. Po jednym dniu opuszczam betsson i na razie zostaje na bwin.