Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? anony, mam 18 lat i zacząłem łysieć, pojawiły mi się zakola podobne do tych na zdjęciu. Zawsze miałem dłuższe włosy (nie kuca) ale niedawno zauważyłem, że boki fryzury wyglądają dziwnie, myślałem, że to jakieś #!$%@?, że wyglądam trochę jak dziadek, ale przyjrzałem się uważniej, przestawiłem zwykle uczesane włosy w miejsce ubytku i wyglądałem normalnie - zrobiłem szybki research porównując ze swoimi włosami i na pewno mam zakola.

Od strony ojca silne geny, on sam dochodzi do 60 i ma kruczoczarne włosy, delikatne ślady łysienia, mój brat też ładne włosy. Od strony matki gorzej, wszyscy mężczyźni szybko łysieli. Nie palę papierosów, nie używam innych środków, praktycznie nie piję alkocholu bo spierdox here i nie chodzę na imprezy. Nie piję napojów energetycznych, słodzonych, zawsze byłem szczupły, 182 cm. Mam za to depresję(leczona behawioralnie, by nie obciążać lekami organizmu), od lat jestem narażony na stres, lekarze mi mówią, że jestem nerwowy. Suchoklates, mało sportu, dużo komputera. Często "rżnę sosnę", od 2011 nie ma dnia bez "pracy", zwykle to 3-5 masturbacje dziennie, ale kiedyś były 6 na dzień, a w 2014 nie wychodziłem rano z łóżka bez czterokrotnego spuszczenia paliwa pod rząd, tak zaczynałem swój dzień. Normą było walenie 10-12 razy dziennie, dzień po dniu, potrafiłem dojść w minutę, albo męczyć po 2,5h, teraz trochę osłabłem, ale wciąż chcicę mam okropną i dopada mnie momentalnie. Odkąd pamiętam miałem straszne pożądanie, bawiłem się "pistoletem" od najmłodszych lat zanim coś jeszczę z niego wypływało. Piszę to, bo wiem, że łysienie jest związane z testosteronem, może ktoś z was się na tym zna, przysięgam, że mówie prawdę, to w moim interesie.

Wybiorę się za jakiś czas do trychologa w #opole - jeśli możecie jakiegoś polecić to to zróbcie, ale wyboru chyba nie ma dużego. Chętnie wysłucham porad, Moja głowa wygląda ładnie z włosami, ale zgolona wygląda jak u ofiary z obozu zagłady, broda też mi słabo rośnie, więc bez włosów nie wytrzymałbym psychicznie i na pewno bym ze sobą skończył, mięśnie i siłownia nie pomogą, naprawdę okropnie wyglądam bez włosów, jak ułomny skinhead.

#lysienie #lysiejo #medycyna #trycholog #lekarz #leki #przegryw #depresja #feels #pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis #zakola #oswiadczenie #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@? anony, mam 18 lat i zacząłem...

źródło: comment_GfxkIPtFOz1okifdweXkqnrt1jmzyL1N.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie to genetycznie łysienie przejmuje się po matce choć nie tylko. powiedzmy 3/4 znaczenia to geny matki, 1/4 geny ojca. bzdur o przeszczepie nie słuchaj, nikt Ci nie zrobi przeszczepu w okolicach 20 lat (bo nie wiadomo, jak szybko będzie postępowało - przeszczep nie ma zastosowania u osób u których w wieku 18-20 lat jest już widoczne łysienie), lepiej załóż sobie konto na jakimś portalu łysych, wrzuć foty łba i
@affairz o a to ciekawe. Po matce geny łysienia? Od zawsze słyszałem, że to po ojcu.

@Kajmel ja wpierdzielam palme sabałowa i u mnie akurat działa i nawet zagęściły się włosy. Niestety mam czarne więc widać każdy ubytek :|