Wpis z mikrobloga

@Lipathor: serio da się czarnego guardiana zrobić? :o u mnie w okolicy to latają z jakimś niebieskim odpowiednikiem 4s i jak tylko ktoś wbije dużo dni to niszczą :/
@Arveit: Da się zrobić. Ja na przykład widziałem ze gościowi rośnie guardian i ze wbije się mu czarny to mu go zostawiłem bo to jakiś mało znany ludek w okolicy. A niech ma. Ale jak widzę ze komuś z okolicznych bandytów coś za dużo rośnie to trzeba się wybrać na wycieczkę tak jak robią to oni.

#tylkozieloni
@blackmesa: mazowieckie, działam w powiecie mińskim i siedleckim, a nie pamiętam już kto mi rozwalił, smerfy bandyty :D
@Trollunio: o no to farcik naprawdę. Kolega mieszka na Śląsku to mu z Czech przyjeżdżają niszczyć xD
@POFUR: może i racja, że na podstawie jakichś lokalnych umów dałoby radę zrobić. No ja max nie pamiętam ile mam, ale tylko gold, platyny nie wbiłem :/
@Lipathor: a ja wbiłem nieopodal domówki najbardziej aktywnego smerfa w mojej okolicy, portal jest jakieś 100 metrów od drogi, którą codziennie pokonuje on i jego dziewczyna(też gra), jak podziękowałem im za wbicie guardiana, to zajęło im kolejne ~130 dni, żeby w ogóle odkryć, że tam jest portal xD
Z tych, którzy się w mojej okolicy kręcą, to chyba wszyscy niebiescy mają powbijane 150, a wszyscy zieloni (czyli ja) nie mają nawet 90. A najdłużej co stało, to jakiś kamień w dużym mieście. :)