Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
    - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
    - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
    - kilka wesel w remizach
    - moja komunia
    -najebany wujek na traktorze na wsi
    - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
    #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Nadal mam nadzieje,ze w moje 25 urodziny moi rodzice powiedzą mi,ze tak na prawdę to jesteśmy z domu mega bogaci a moja praca i wszystko co robilam do tej pory to tylko po to,aby nauczyła się radzić sobie w życiu.

Dzień dobry! Miłego dnia (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#gownoztegobedzie #gownowpis #dziendobry

odpowiedzi (38)

#dziendobry Mirki, przed Wami prawdopodobnie jedno z najciekawszych #rozdajo do tej pory.

W styczniu odbieram z salonu mojego nowego, wymarzonego, rubinowego Mustanga z pięciolitrowym silnikiem o mocy 421 KM oraz dedykowanym sportowym wydechem słyszalnym w województwie obok. Tak się składa, że wożę moim obecnym koniem do ślubów - nowym także będę to robił. Wpadłem na pomysł, że za przysługę z Waszej strony - reklamę - mogę zrobić przysługę Wam.

Nagrody:
    - 1x obsługa Twojego wesela (można przekazać nagrodę komuś innemu lub wymienić na nagrodę nr 3)
    - 1x przejażdżka na fotelu kierowcy
    - 2x przejażdżka Mustangiem na fotelu pasażera z kierowcą nie bojącym się gazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
    - Daj plusa
    - Napisz w komentarzu na której nagrodzie najbardziej Ci zależy

Losowanie 30 października. Jedynym warunkiem jest przekroczenie 500 plusów. Zielonki też biorą udział - ale muszą mieć chociaż minimalną historię udzielania się na wykopie.

Jeśli bardziej niż na szczęście, liczysz na siebie: zarezerwuj przejazd już teraz:
    https://www.olx.pl/oferta/rubinowy-ford-mustang-do-slubu-wynajem-samochodu-na-wesele-samochod-CID49-IDoZFo8.html

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (295)