Wpis z mikrobloga

Wie ktoś, czy straż miejska może wystawić mandat lub odholować motocykl?

Oczywiście motocykl stoi tak ze nie przeszkadza ani pieszym ani zmotoryzowanym, ale stoi za znakiem B-1 i B-36 (razem ze znakiem ze mozna holować) na takim bardziej deptaku niz ulicy.

Z tego co czytałem to straż może zatrzymywać pojazdy w ruchu tylko jeżeli sa na terenia objętym znakiem B-1.

Teraz pytanie czy może wystawić mandat i gdzie go zostawi? Czy może mi ściągnąć motocykl?

Co jakiś czas widzę, że samochody są odholowywane, ale to bardziej przez policje niz straz miejska.

#motocykle #motomirko
  • 5
@NotorycznyPlusiciel: mandaty teraz wystawiają tak ze nie wsadzają za wycieraczkę. ja na zakazie parkowania dostałem listem mandat wiec mysle ze znak zakaz wjazdu dotyczy jak najbardziej motocykla tez.
z odholowaniem nie wiem ale w sumie czemu nie, jak uda im sie bezpiecznie wsadzic na lawete (nie widzialem nigdy takiej akcji). a odholowanie to chyba jedna służba robi na zlecenie strazy i policji
znak zakaz wjazdu dotyczy jak najbardziej motocykla tez.


@daczka92 jakby nikt nie widział to bym nie przyjął. Przecież można wprowadzić ten motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kendi: samochod tez mozna we dwóch wepchnąć i postawic ( ). szczerze to nie mam pojęcia jak to jest w tym przypadku.
@Stitch: tutaj chodzi nie o strefe parkowania a o strefe ruchu, znak zakazu wjazdu to zakaz wjazdu. nawet rowerem nie mozna wtedy wjechac